دکتر مریم معتمدی نسب

دکتر مریم معتمدی نسب

تخصص زنان، زایمان و نازایی

یزد

کد نظام پزشکی

۱۰۰۶۸۰

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب خیابان کاشانی

آدرس:

یزد، خیابان کاشانی، میدان شهدای محراب، خیابان 15 خرداد، نرسیده به کلینیک صبا

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مریم معتمدی نسب بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان کاشانی
دکتر مریم معتمدی نسب
دکتر مریم معتمدی نسب

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مریم معتمدی نسب را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مریم معتمدی نسب نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مریم معتمدی نسب در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مریم معتمدی نسب چقدر است؟
هزینه ویزیت مریم معتمدی نسب با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مریم معتمدی نسب می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مریم معتمدی نسب کجا است؟
دکتر مریم معتمدی نسب 1 مطب در مطب خیابان کاشانی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر مریم معتمدی نسب، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر مریم معتمدی نسب امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مریم معتمدی نسب در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مریم معتمدی نسب در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مریم معتمدی نسب متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مریم معتمدی نسب چه زمانی است؟
دکتر مریم معتمدی نسب از روز شنبه 9 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مریم معتمدی نسب در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مریم معتمدی نسب چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر مریم معتمدی نسب رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مریم معتمدی نسب 0 از 5 است.

درباره دکتر مریم معتمدی نسبدکتر مریم معتمدی نسب dr maryam motamedi nasab از دکترهای متخصص تخصص زنان، زایمان و نازایی یزد هستند. مطب دکتر مریم معتمدی نسب در یزد، خیابان کاشانی، میدان شهدای محراب، خیابان 15 خرداد، نرسیده به کلینیک صبا واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مریم معتمدی نسب می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03538279339 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مریم معتمدی نسب و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مریم معتمدی نسب هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مریم معتمدی نسب فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مریم معتمدی نسب تخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مریم معتمدی نسب مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.