دکتر لاله تدین کازرونی

دکتر لاله تدین کازرونی

پزشک عمومی

%67
پیشنهاد(از 3 کاربر)

درباره‌ی پزشک

دكترلاله تدين كازروني

پزشك عمومي(داخلي وعفوني-پوست ومو)

پيشگيري ازكرونا-درمان ومراقبتهاي دوران نقاهت بيماران كويد

ويزيت اطفال وبزرگسالان

مشاوره درخصوص پيشگيري ودرمان STD(بيماريهاي مقاربتي)

مشاوره براي پيشگيري ودرمان بيماريهاي قلبي وپرفشاري خون

توصيه ازمايشات دوره اي ضروري براساس سن جنس وفاكتورهاي پرخطر

بررسي نتايج پاراكلينيك،ارائه مشاوره وتجويز دارو

کد نظام پزشکی

48929

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • پزشک عمومی

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر لاله تدین کازرونی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر لاله تدین کازرونی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

Loading...Loading...

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر لاله تدین کازرونی، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

مشاوره متنی

برای مشاوره آنلاین با دکتر لاله تدین کازرونی می‌توانید سوال خود را به شکل متنی ارسال کنید. پزشک سوال شما را پاسخ می‌دهد.

دکتر لاله تدین کازرونی
دکتر لاله تدین کازرونی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر لاله تدین کازرونی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر لاله تدین کازرونی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر لاله تدین کازرونی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر لاله تدین کازرونی چقدر است؟
هزینه ویزیت لاله تدین کازرونی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر لاله تدین کازرونی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر لاله تدین کازرونی کجا است؟
دکتر لاله تدین کازرونی تنها به صورت مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی یا تصویری) مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند و مطب ندارند.
+
آیا دکتر لاله تدین کازرونی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر لاله تدین کازرونی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر لاله تدین کازرونی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر لاله تدین کازرونی متخصص عمومی هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و مشاوره متنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر لاله تدین کازرونی چه زمانی است؟
دکتر لاله تدین کازرونی از روز سه شنبه 15 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر لاله تدین کازرونی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر لاله تدین کازرونی چقدر است؟
تا کنون 3 نفر به دکتر لاله تدین کازرونی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر لاله تدین کازرونی 4 از 5 است.

درباره دکتر لاله تدین کازرونیدکترلاله تدین کازرونی dr laleh tadayon kazeroni telvisit از دکترهای متخصص عمومی هستند. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر لاله تدین کازرونی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02191006030 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر لاله تدین کازرونی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر لاله تدین کازرونی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر لاله تدین کازرونی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر لاله تدین کازرونی متخصص عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر لاله تدین کازرونی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.