دکتر الهام مزلقانی

دکتر الهام مزلقانی

تخصص کودکان و نوزادان

کرج

کد نظام پزشکی

46130

درباره‌پزشک

دارای بورد تخصصی کودکان

پایش، رشد و نمو

تغذیه کودکان

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات مطب چهارراه طالقانی

آدرس:

کرج، خیابان شهید بهشتی، بین چهارراه طالقانی و میدان شهدا، برج آرین، طبقه 2، واحد 6

تلفن:02632267909

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر الهام مزلقانی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر الهام مزلقانیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر الهام مزلقانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر الهام مزلقانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر الهام مزلقانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر الهام مزلقانی چقدر است؟
هزینه ویزیت الهام مزلقانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر الهام مزلقانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر الهام مزلقانی کجا است؟
دکتر الهام مزلقانی 1 مطب در مطب چهارراه طالقانی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر الهام مزلقانی را ببینید.
+
آیا دکتر الهام مزلقانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر الهام مزلقانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر الهام مزلقانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر الهام مزلقانی متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر الهام مزلقانی چه زمانی است؟
دکتر الهام مزلقانی از روز چهارشنبه 19 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر الهام مزلقانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر الهام مزلقانی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر الهام مزلقانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر الهام مزلقانی 0 از 5 است.

درباره دکتر الهام مزلقانیدکتر الهام مزلقانی dr elham mazlaghani از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان کرج هستند. مطب دکتر الهام مزلقانی در کرج، خیابان شهید بهشتی، بین چهارراه طالقانی و میدان شهدا، برج آرین، طبقه 2، واحد 6 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر الهام مزلقانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02632267909 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر الهام مزلقانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر الهام مزلقانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر الهام مزلقانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر الهام مزلقانی متخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر الهام مزلقانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.