دکتر الهام قلی پور

دکتر الهام قلی پور

تخصص زنان، زایمان و نازایی

لابیاپلاستی
ساری
%100
پیشنهاد(از 3 کاربر)

درباره‌ی پزشک

زیبایی زنان

زگیل های زنان

تشخیص و درمان و پیگیری زگیل های تناسلی

رفع تیرگی و خطوط حاملگی

برداشت زوائد 

کد نظام پزشکی

33226

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب خیابان قارن

آدرس:

ساری، خیابان قارن، روبه روی بانک ملی، مجتمع قارن کلینیک، طبقه اول

بیمه های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • خدمات درمانی(سلامت)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر الهام قلی پور را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر الهام قلی پور بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 3 کاربر)

%100
3 کاربر از 3 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر الهام قلی پور را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر الهام قلی پور نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر الهام قلی پور در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر الهام قلی پور چقدر است؟
هزینه ویزیت الهام قلی پور با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر الهام قلی پور می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر الهام قلی پور کجا است؟
دکترالهام قلی پور مطب خیابان قارن مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر الهام قلی پور، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر الهام قلی پور امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر الهام قلی پور در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر الهام قلی پور در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر الهام قلی پور متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر الهام قلی پور چه زمانی است؟
دکتر الهام قلی پور از روز چهارشنبه 9 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر الهام قلی پور در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر الهام قلی پور چقدر است؟
تا کنون 3 نفر به دکتر الهام قلی پور رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر الهام قلی پور 5 از 5 است.

درباره دکتر الهام قلی پوردکترالهام قلی پور dr elham gholi pour از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی ساری هستند. مطب دکتر الهام قلی پور در ساری، خیابان قارن، روبه روی بانک ملی، مجتمع قارن کلینیک، طبقه اول واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر الهام قلی پور می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09018629715 , 01133329732 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر الهام قلی پور و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر الهام قلی پور هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر الهام قلی پور فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر الهام قلی پور متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر الهام قلی پور مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.