دکتر امیر حسین آرمین فرد

دکتر امیر حسین آرمین فرد

کد نظام پزشکی: 118054
5 (1 نظر)
٪100 پیشنهاد کاربران

نوبت‌دهی اینترنتی مطب دکتر امیر حسین آرمین فرد

مطب زعفرانیه
آدرس: تهران - تهران، زعفرانیه، خیابان مقدس اردبیلی، بعد ازخیابان پسیان، مجتمع ایکیاس، پلاک 31، طبقه 3 جنوبی واحد 14
در حال حاضر نوبتی برای این مطب تعریف نشده است.
پزشکان جایگزین با تخصص مشابه
پیشنهاد شده توسط کاربران دکترِتو
دکتر مهدی سلیمی
دکتر مهدی سلیمی
جراحی عمومی
4.9
(27 نظر)
436 نوبت موفق
تهران
اولین نوبت آزاد مطب:9 تیر 1403
دکتر حسین گندم کار
دکتر حسین گندم کار
جراحی عمومی
4.5
(67 نظر)
1642 نوبت موفق
تهران
اولین نوبت آزاد مطب:11 تیر 1403
دکتر مجید البرزی
دکتر مجید البرزی
جراحی عمومی
5
(29 نظر)
404 نوبت موفق
تهران
اولین نوبت آزاد مطب:6 تیر 1403

آدرس مطب دکتر امیر حسین آرمین فرد

مطب زعفرانیه
آدرس:
تهران، زعفرانیه، خیابان مقدس اردبیلی، بعد ازخیابان پسیان، مجتمع ایکیاس، پلاک 31، طبقه 3 جنوبی واحد 14

نظرات درباره دکتر امیر حسین آرمین فرد

5
از 1 کاربر
15-45 دقیقه
میانگین زمان انتظار
%100
پیشنهاد کاربران
مریم(1403/03/08)
(1403/03/08)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه
هموروئید و شقاق داشتم اقای ارمین فرد بی نظیرن حرفه ای و به شدت خوش اخلاق و در کنارشون اقای دکتر میبدی عالین هر دو این بزرگوار من سال گذشته عمل لیزر داشتم ، الان شکر خدا خوب شدم ، دستیاران خیلی خوب و حرفه ای هم دارن . کلا کیلینک فوق العاده ای به همگی پیشنهاد میکنم . من خودم خیلی محتاط هستم و به شدت اضطرابی ولی وقتی با این کیلینیک اشنا شدم با رفتار خوب دکترهای حرفه ای و دستیاران مهربون و کاربلد کلی ترسم از بین رفت من به همگی پیشنهاد میکنم

سوالات متداول راجع به دکتر امیر حسین آرمین فرد

چطور می‌توانم نوبت دکتر امیر حسین آرمین فرد را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر امیر حسین آرمین فرد نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر امیر حسین آرمین فرد در دکترتو فراهم است.
هزینه ویزیت دکتر امیر حسین آرمین فرد چقدر است؟
هزینه ویزیت امیر حسین آرمین فرد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر امیر حسین آرمین فرد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
آدرس مطب دکتر امیر حسین آرمین فرد کجا است؟
دکتر امیر حسین آرمین فرد 1 مطب در مطب زعفرانیه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر امیر حسین آرمین فرد را ببینید.
آیا دکتر امیر حسین آرمین فرد امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر امیر حسین آرمین فرد در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
دکتر امیر حسین آرمین فرد در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر امیر حسین آرمین فرد متخصص جراحی عمومی و جراحی روده بزرگ (جراحی کولورکتال) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر امیر حسین آرمین فرد چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر امیر حسین آرمین فرد تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر امیر حسین آرمین فرد در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر امیر حسین آرمین فرد چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر امیر حسین آرمین فرد رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر امیر حسین آرمین فرد 5 از 5 است.

راهنمای نوبت‌گیری از دکتر امیر حسین آرمین فرددکتر امیر حسین آرمین فرد dr amir hosein armin fard از دکترهای متخصص جراحی روده بزرگ (جراحی کولورکتال) تهران هستند. مطب دکتر امیر حسین آرمین فرد در تهران، زعفرانیه، خیابان مقدس اردبیلی، بعد ازخیابان پسیان، مجتمع ایکیاس، پلاک 31، طبقه 3 جنوبی واحد 14 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر امیر حسین آرمین فرد می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122425054,09022003911 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر امیر حسین آرمین فرد و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر امیر حسین آرمین فرد هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر امیر حسین آرمین فرد فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر امیر حسین آرمین فرد متخصص جراحی روده بزرگ (جراحی کولورکتال) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی روده بزرگ (جراحی کولورکتال) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر امیر حسین آرمین فرد مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.