دکتر صبا علامه زاده دوانی

دکتر صبا علامه زاده دوانی

تخصص زنان، زایمان و نازایی

شیراز
%98
پیشنهاد(از 45 کاربر)

درباره‌ی پزشک

مراقبت ها و مشاوره دوران بارداری

ثبت نوارقلب جنین

بررسی های تکمیلی سلامت جنین

انجام زایمان سزارین و طبیعی

ارزیابی علل و درمان نازایی

درمان اختلالات قاعدگی

انجام کلیه جراحی های زنان

انجام پاپ اسمیر

رفع بی اختیاری های ادرار زنان

وایتنینگ و تایتنینگ واژینال (زیبایی زنان)

رفع اسکارهای جراحی و استریا 

کد نظام پزشکی

133028

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب خیابان زند

آدرس:

شیراز، خیابان اردیبهشت، خیابان هفت تیر(بیست متری سینما سعدی)، ابتدای اردیبهشت شرقی، سمت چپ، مجتمع پزشکی اردیبهشت، طبقه دوم

تلفن:07132317591

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر صبا علامه زاده دوانی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر صبا علامه زاده دوانی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 45 کاربر)

%98
44 کاربر از 45 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  20 نفر
 • 15-45 دقیقه
  3 نفر
 • 45-90 دقیقه
  7 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  5 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان زند

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر صبا علامه زاده دوانی، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

دکتر صبا علامه زاده دوانی
دکتر صبا علامه زاده دوانی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر صبا علامه زاده دوانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر صبا علامه زاده دوانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر صبا علامه زاده دوانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر صبا علامه زاده دوانی چقدر است؟
هزینه ویزیت صبا علامه زاده دوانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر صبا علامه زاده دوانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر صبا علامه زاده دوانی کجا است؟
دکترصبا علامه زاده دوانی مطب خیابان زند مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر صبا علامه زاده دوانی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر صبا علامه زاده دوانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر صبا علامه زاده دوانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر صبا علامه زاده دوانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر صبا علامه زاده دوانی متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر صبا علامه زاده دوانی چه زمانی است؟
دکتر صبا علامه زاده دوانی از روز چهارشنبه 9 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر صبا علامه زاده دوانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر صبا علامه زاده دوانی چقدر است؟
تا کنون 45 نفر به دکتر صبا علامه زاده دوانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر صبا علامه زاده دوانی 5 از 5 است.

درباره دکتر صبا علامه زاده دوانیدکترصبا علامه زاده دوانی dr Saba allameh zadeh davani از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی شیراز هستند. مطب دکتر صبا علامه زاده دوانی در شیراز، خیابان اردیبهشت، خیابان هفت تیر(بیست متری سینما سعدی)، ابتدای اردیبهشت شرقی، سمت چپ، مجتمع پزشکی اردیبهشت، طبقه دوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر صبا علامه زاده دوانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132317591 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر صبا علامه زاده دوانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر صبا علامه زاده دوانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر صبا علامه زاده دوانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر صبا علامه زاده دوانی متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر صبا علامه زاده دوانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.