پریسا نژادحاجیان

پریسا نژادحاجیان

کارشناس تغذیه

کرج

کد نظام پزشکی

ت_6540

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس تغذیه

اطلاعات مطب خیابان عظیمیه

آدرس:

کرج، خیابان عظیمیه، میدان مهران، ساختمان میلاد، جنب بانک مسکن، طبقه دوم، واحد۶

تلفن:09365800845

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران پریسا نژادحاجیان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از پریسا نژادحاجیان


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت پریسا نژادحاجیان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر پریسا نژادحاجیان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد پریسا نژادحاجیان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت پریسا نژادحاجیان چقدر است؟
هزینه ویزیت پریسا نژادحاجیان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل پریسا نژادحاجیان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب پریسا نژادحاجیان کجا است؟
دکتر پریسا نژادحاجیان 1 مطب در مطب خیابان عظیمیه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل پریسا نژادحاجیان را ببینید.
+
آیا پریسا نژادحاجیان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر پریسا نژادحاجیان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
پریسا نژادحاجیان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر پریسا نژادحاجیان متخصص تغذیه هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد پریسا نژادحاجیان چه زمانی است؟
دکتر پریسا نژادحاجیان از روز چهارشنبه 19 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل پریسا نژادحاجیان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از پریسا نژادحاجیان چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به پریسا نژادحاجیان رای داده‌اند. میانگین امتیازی پریسا نژادحاجیان 0 از 5 است.

درباره پریسا نژادحاجیاندکتر پریسا نژادحاجیان Parisa nezhad hajian از دکترهای متخصص تغذیه کرج هستند. مطب پریسا نژادحاجیان در کرج، خیابان عظیمیه، میدان مهران، ساختمان میلاد، جنب بانک مسکن، طبقه دوم، واحد۶ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب پریسا نژادحاجیان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09365800845 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام پریسا نژادحاجیان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی پریسا نژادحاجیان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط پریسا نژادحاجیان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از پریسا نژادحاجیان متخصص تغذیه نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تغذیه در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد پریسا نژادحاجیان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.