تخصص و فوق تخصص
خدمات
  1. دکترتو
  2. دکترها
  3. دکترهای مشاوره آنلاین
  4. دکترهای مشاوره متنی
  5. دکترهای مشاوره متنی عمومی

مشاوره متنی با بهترین دکترهای عمومی

ترتیب نمایش
دکتر معصومه مهنی
%100
پیشنهاد(از 15 کاربر)
کرمانکرمان، سه راه گلدشت، روبری بانک ملی
دکتر مهرداد هروی
%100
پیشنهاد(از 6 کاربر)
نوبت‌دهی مطب
دکتر محمدرضا لعل
%100
پیشنهاد(از 5 کاربر)
نوبت‌دهی مطب
دکتر لیلا عزیزی

دکتر لیلا عزیزی

پزشک عمومی
%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)
نوبت‌دهی مطب
دکتر وحید جهان میری نژاد

دکتر وحید جهان میری نژاد

پزشک عمومی
مشاوره در حوزه اچ‌آی‌وی و عفونت‌های آمیزشی
%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)
نوبت‌دهی مطب
مشاوره تلفنی
دکتر آفاق طباطبایی
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)
نوبت‌دهی مطب
دکتر فاطمه سبحانی
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)
خدمات:
لایه برداری پوستلیزرمزوتراپی+15مورد دیگر
شیرازشیراز، بلوار میرزای شیرازی، جنب رستوران زیتون، ساختمان پزشکان ابن سینا، طبقه اول
اهوازاهواز، کیان آباد، خیابان 9شرقی، پلاک 38
دکتر لیلا تشکر

دکتر لیلا تشکر

پزشک عمومی
نوبت‌دهی مطب


درباره نوبت دهی و مشاوره آنلاین دکترهای عمومی

دکترهای عمومی چه خدماتی ارائه می دهند؟

دکتر عمومی و فوق تخصص آن بیماری‌های مختلفی را درمان می کند. عمومی از تخصص‌های شناخته‌شده پزشکی در دکترتو است. شما می توانید با مراجعه به لیست پزشکان عمومی در دکترتو علاوه بر نوبت‌‌گیری اینترنتی، مشاوره آنلاین پزشکی هم دریافت کنید.

چگونه از بهترین دکترهای عمومی نوبت بگیریم؟

ساده‌ترین راه برای نوبت‌گیری از بهترین دکتر عمومی و فوق تخصص این رشته، سامانه نوبت‌دهی اینترنتی پزشکان دکترتو است. عمومی در دکترتو متشکل از بهترین پزشکان عمومی در شهرهای مختلف است. شما می‌توانید با مراجعه به لیست پزشکان عمومی یک دکتر عمومی خوب بیابید و علاوه بر نوبت‌گیری اینترنتی آدرس و تلفن مطب دکتر عمومی خود را مشاهده کنید.

بهترین دکترهای عمومی (متخصص و فوق تخصص) در ایران

برای دریافت نوبت مطب و مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) با بهترین دکترهای عمومی ایران، می‌توانید به لیست دکترهای عمومی در دکترتو مراجعه کنید و با استفاده از فیلترهای مربوطه از بهترین دکترهای عمومی نوبت مطب و مشاوره آنلاین دریافت کنید.

همچنین می‌توانید از لیست پیشنهادی بهترین دکترهای عمومی در توسط دکترتو استفاده کنید:

بهترین دکترهای عمومی در چه شهرهایی هستند؟

دکترتو میزبان بهترین دکترهای عمومی در سراسر ایران است. علاوه بر دکترهای عمومی که در مراکز استان فعالیت دارند، می توانید دکتر های سایر شهر های کوچک و بزرگ در عمومی را پیدا کنید.

برخی از مهم‌ترین شهرها در عمومی به شرح زیر است:

درباره سایت نوبت دهی و مشاوره آنلاین دکترتو

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکترهای عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری توسط پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیش از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی در تخصص‌های پزشکی مختلف در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان، قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکترهای عمومی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.

سوالات متداول

+
چگونه از بهترین دکتر عمومی در دکترتو نوبت بگیریم؟
برای گرفتن نوبت از دکتر عمومی در دکترتو ابتدا باید وارد لیست دکترهای عمومی شوید و با استفاده از فیلترهای موجود در لیست، دکتر مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت حضوری یا مشاوره آنلاین (تلفنی و متنی) بگیرید.
+
چطور بفهمیم یک دکتر عمومی خوب است؟
با مراجعه به صفحه پروفایل هر کدام از دکترهای عمومی می‌توانید نظرات بیماران مراجعه‌کننده به آن دکتر را مشاهده کنید و از میزان رضایت بیماران از پزشک مطلع شوید. این نظرات توسط مراجعه کنندگان هر پزشک ثبت شده‌اند.
+
بهترین دکتر عمومی در کدام شهرهای ایران هستند؟
دکترتو بهترین دکترهای عمومی را در سراسر ایران لیست کرده است. با استفاده از دکترتو در هر شهری که هستید، می توانید نوبت اینترنتی بگیرید. لیست بهترین دکترهای عمومی در کلان شهرهای ایران:

دکتر عمومی تهران
دکتر عمومی شیراز
دکتر عمومی اصفهان
دکتر عمومی مشهد
+
از کجا بدانیم دکتر عمومی بیمه ما را قبول می‌کند؟
برای مشاهده شرایط بیمه دکترهای عمومی به پروفایل هر پزشک مراجعه کنید و در قسمت بیمه های طرف قرارداد، لیست بیمه‌های مورد قبول هر یک از دکترهای عمومی را ببینید.
+
تعرفه ویزیت دکتر عمومی چقدر است؟
هزینه ویزیت دکترهای عمومی با توجه به نوع نوبتی که از آنها می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل هر یک از دکترهای عمومی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت آن دکتر را ببینید.