دکتر امیر قره آغاجی زارع

دکتر امیر قره آغاجی زارع

پزشک عمومی

اندیشه

کد نظام پزشکی

119115
%100
پیشنهاد(از 9 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • پزشک عمومی

اطلاعات مطب اندیشه فاز یک

آدرس:

اندیشه، فاز یک، نبش شاهد شرقی، کوچه شهید نوری، ساختمان پرشین طبقه 4 واحد 20

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر امیر قره آغاجی زارع را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر امیر قره آغاجی زارع بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 9 کاربر)

%100
9 کاربر از 9 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  2 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  5 نفر

نظرات

سارا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

فوق العاده هستند.

یاسین
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

تشخیص عالی بسیار دلسوز و مهربان.هرچی ازشون خوب بگم کم گفتم.از خوبیشون یه روز گریه کردم.همیشه دعاشون میکنم.

حنیفه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسیار برخورد خوب و دلسوزانه ای داشتن احساس میکنم دکتر حاذق و با تجربه ای هستند.

امیر عرشیا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

بسیار با اخلاق. تشخیص عالی.

امیر عرشیا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

تشخیص عالی. دکتری بسیار با اخلاق.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر امیر قره آغاجی زارع
نوبت مطب اندیشه فاز یک
رزرو آنلاین نوبت
اندیشه - اندیشه، فاز یک، نبش شاهد شرقی، کوچه شهید نوری، ساختمان پرشین طبقه 4 واحد 20
اولین نوبت خالی: شنبه 20 خرداد ساعت 17:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر امیر قره آغاجی زارع را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر امیر قره آغاجی زارع نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر امیر قره آغاجی زارع در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر امیر قره آغاجی زارع چقدر است؟
هزینه ویزیت امیر قره آغاجی زارع با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر امیر قره آغاجی زارع می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر امیر قره آغاجی زارع کجا است؟
دکتر امیر قره آغاجی زارع 1 مطب در مطب اندیشه فاز یک دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر امیر قره آغاجی زارع را ببینید.
+
آیا دکتر امیر قره آغاجی زارع امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر امیر قره آغاجی زارع در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر امیر قره آغاجی زارع در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر امیر قره آغاجی زارع متخصص عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر امیر قره آغاجی زارع چه زمانی است؟
دکتر امیر قره آغاجی زارع از روز شنبه 20 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر امیر قره آغاجی زارع در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر امیر قره آغاجی زارع چقدر است؟
تا کنون 9 نفر به دکتر امیر قره آغاجی زارع رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر امیر قره آغاجی زارع 5 از 5 است.

درباره دکتر امیر قره آغاجی زارعدکتر امیر قره آغاجی زارع dr amir ghreh aghaji zare از دکترهای متخصص عمومی اندیشه هستند. مطب دکتر امیر قره آغاجی زارع در اندیشه، فاز یک، نبش شاهد شرقی، کوچه شهید نوری، ساختمان پرشین طبقه 4 واحد 20 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر امیر قره آغاجی زارع می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02140667096 ، 09025340200 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر امیر قره آغاجی زارع و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر امیر قره آغاجی زارع هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر امیر قره آغاجی زارع فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر امیر قره آغاجی زارع متخصص عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر امیر قره آغاجی زارع مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.