فیلترها
تخصص و فوق تخصص
خدمات
شهر
محله
بیمه
جنسیت پزشک
فقط پزشکان دارای نوبت باز
  1. دکترتو
  2. دکترها
  3. دکتر ژنتیک انسانی

نوبت‌دهی اینترنتی بهترین دکترهای ژنتیک انسانی

مرتب‌سازی بر اساس:
دکتر نصرالله صالح گوهری

دکتر نصرالله صالح گوهری

تخصص ژنتیک انسانی
5(1 نظر)
100٪پیشنهاد کاربران
27نوبت موفق در دکترتو
کمترین معطلی
نوبت‌دهی مطب
مشاوره‌ تلفنی
کرمان، خیابان استقلال 16، نبش فرعی اول
اولین نوبت آزاد مطب:
فردا
دکتر مجید یاوریان

دکتر مجید یاوریان

تخصص ژنتیک انسانی
5(1 نظر)
100٪پیشنهاد کاربران
کمترین معطلی
نوبت‌دهی مطب
شیراز، خیابان زند، بین بیست متری و صورتگر، کوچه 43، اولین کوچه، سمت راست، کلینیک تخصصی ژنتیک دکتر فقیه
اولین نوبت آزاد مطب:
فردا


درباره نوبت دهی و مشاوره آنلاین دکترهای ژنتیک انسانی

دکترهای ژنتیک انسانی چه خدماتی ارائه می دهند؟

دکتر ژنتیک انسانی و فوق تخصص آن بیماری‌های مختلفی را درمان می کند. ژنتیک انسانی از تخصص‌های شناخته‌شده پزشکی در دکترتو است. شما می توانید با مراجعه به لیست پزشکان ژنتیک انسانی در دکترتو علاوه بر نوبت‌‌گیری اینترنتی، مشاوره آنلاین پزشکی هم دریافت کنید.

چگونه از بهترین دکترهای ژنتیک انسانی نوبت بگیریم؟

ساده‌ترین راه برای نوبت‌گیری از بهترین دکتر ژنتیک انسانی و فوق تخصص این رشته، سامانه نوبت‌دهی اینترنتی پزشکان دکترتو است. ژنتیک انسانی در دکترتو متشکل از بهترین پزشکان ژنتیک انسانی در شهرهای مختلف است. شما می‌توانید با مراجعه به لیست پزشکان ژنتیک انسانی یک دکتر ژنتیک انسانی خوب بیابید و علاوه بر نوبت‌گیری اینترنتی آدرس و تلفن مطب دکتر ژنتیک انسانی خود را مشاهده کنید.

بهترین دکترهای ژنتیک انسانی (متخصص و فوق تخصص) در ایران

برای دریافت نوبت مطب و مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) با بهترین دکترهای ژنتیک انسانی ایران، می‌توانید به لیست دکترهای ژنتیک انسانی در دکترتو مراجعه کنید و با استفاده از فیلترهای مربوطه از بهترین دکترهای ژنتیک انسانی نوبت مطب و مشاوره آنلاین دریافت کنید.

همچنین می‌توانید از لیست پیشنهادی بهترین دکترهای ژنتیک انسانی در توسط دکترتو استفاده کنید:

بهترین دکترهای ژنتیک انسانی در چه شهرهایی هستند؟

دکترتو میزبان بهترین دکترهای ژنتیک انسانی در سراسر ایران است. علاوه بر دکترهای ژنتیک انسانی که در مراکز استان فعالیت دارند، می توانید دکتر های سایر شهر های کوچک و بزرگ در ژنتیک انسانی را پیدا کنید.

برخی از مهم‌ترین شهرها در ژنتیک انسانی به شرح زیر است:

درباره سایت نوبت دهی و مشاوره آنلاین دکترتو

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکترهای ژنتیک انسانی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری توسط پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیش از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی در تخصص‌های پزشکی مختلف در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان، قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکترهای ژنتیک انسانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.

سوالات متداول

+
چگونه از بهترین دکتر ژنتیک انسانی در دکترتو نوبت بگیریم؟
برای گرفتن نوبت از دکتر ژنتیک انسانی در دکترتو ابتدا باید وارد لیست دکترهای ژنتیک انسانی شوید و با استفاده از فیلترهای موجود در لیست، دکتر مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت حضوری یا مشاوره آنلاین (تلفنی و متنی) بگیرید.
+
چطور بفهمیم یک دکتر ژنتیک انسانی خوب است؟
با مراجعه به صفحه پروفایل هر کدام از دکترهای ژنتیک انسانی می‌توانید نظرات بیماران مراجعه‌کننده به آن دکتر را مشاهده کنید و از میزان رضایت بیماران از پزشک مطلع شوید. این نظرات توسط مراجعه کنندگان هر پزشک ثبت شده‌اند.
+
بهترین دکتر ژنتیک انسانی در کدام شهرهای ایران هستند؟
دکترتو بهترین دکترهای ژنتیک انسانی را در سراسر ایران لیست کرده است. با استفاده از دکترتو در هر شهری که هستید، می توانید نوبت اینترنتی بگیرید. لیست بهترین دکترهای ژنتیک انسانی در کلان شهرهای ایران:

دکتر ژنتیک انسانی تهران
دکتر ژنتیک انسانی شیراز
دکتر ژنتیک انسانی اصفهان
دکتر ژنتیک انسانی مشهد
+
از کجا بدانیم دکتر ژنتیک انسانی بیمه ما را قبول می‌کند؟
برای مشاهده شرایط بیمه دکترهای ژنتیک انسانی به پروفایل هر پزشک مراجعه کنید و در قسمت بیمه های طرف قرارداد، لیست بیمه‌های مورد قبول هر یک از دکترهای ژنتیک انسانی را ببینید.
+
تعرفه ویزیت دکتر ژنتیک انسانی چقدر است؟
هزینه ویزیت دکترهای ژنتیک انسانی با توجه به نوع نوبتی که از آنها می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل هر یک از دکترهای ژنتیک انسانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت آن دکتر را ببینید.