ساره رهنما

ساره رهنما

کارشناس ارشد روانشناسی

روانشناسی بالینی
شیراز
%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

درباره‌ی پزشک

روانشناسی بالینی

10سال سابقه کار حرفه‌ای

سکس تراپی وزوج درمانی

مشاوره قبل از ازدواج

کودک ونوجوان 

کد نظام پزشکی

گ-16533

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • کارشناس ارشد روانشناسی

اطلاعات مطب معالی آباد

آدرس:

شیراز، گلدشت معال آباد، کلینیک شهر راز

تلفن:09360408796

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به ساره رهنما را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران ساره رهنما بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب معالی آباد

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با ساره رهنما، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

ساره رهنما
ساره رهنما

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت ساره رهنما را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر ساره رهنما نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد ساره رهنما در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت ساره رهنما چقدر است؟
هزینه ویزیت ساره رهنما با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل ساره رهنما می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب ساره رهنما کجا است؟
دکترساره رهنما مطب معالی آباد مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب ساره رهنما، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا ساره رهنما امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر ساره رهنما در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
ساره رهنما در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر ساره رهنما متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد ساره رهنما چه زمانی است؟
دکتر ساره رهنما از روز شنبه 19 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل ساره رهنما در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از ساره رهنما چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به ساره رهنما رای داده‌اند. میانگین امتیازی ساره رهنما 5 از 5 است.

درباره ساره رهنمادکترساره رهنما sara rahnama از دکترهای متخصص روانشناسی شیراز هستند. مطب ساره رهنما در شیراز، گلدشت معال آباد، کلینیک شهر راز واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب ساره رهنما می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09360408796 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام ساره رهنما و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی ساره رهنما هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط ساره رهنما فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از ساره رهنما متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد ساره رهنما مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.