نفیسه حاجی بکلو

نفیسه حاجی بکلو

کارشناس ارشد روانشناسی

روانشناسی بالینی

کد نظام پزشکی

13998

درباره‌پزشک

فرزندپروری

مشکلات رفتاری کودک و نوجوان

مشکلات روابط عاطفی و بین فردی

مشاوره فردی

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس ارشد روانشناسی

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران نفیسه حاجی بکلو بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از نفیسه حاجی بکلو
مشاوره تلفنی
45 دقیقه گفتگو70,000 تومان
اولین نوبت خالی: دوشنبه 22 خرداد ساعت 10:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت نفیسه حاجی بکلو را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر نفیسه حاجی بکلو نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد نفیسه حاجی بکلو در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت نفیسه حاجی بکلو چقدر است؟
هزینه ویزیت نفیسه حاجی بکلو با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل نفیسه حاجی بکلو می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب نفیسه حاجی بکلو کجا است؟
دکتر نفیسه حاجی بکلو تنها به صورت مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی یا تصویری) مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند و مطب ندارند.
+
آیا نفیسه حاجی بکلو امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر نفیسه حاجی بکلو در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
نفیسه حاجی بکلو در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر نفیسه حاجی بکلو متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد نفیسه حاجی بکلو چه زمانی است؟
دکتر نفیسه حاجی بکلو از روز شنبه 20 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل نفیسه حاجی بکلو در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از نفیسه حاجی بکلو چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به نفیسه حاجی بکلو رای داده‌اند. میانگین امتیازی نفیسه حاجی بکلو 0 از 5 است.

درباره نفیسه حاجی بکلودکتر نفیسه حاجی بکلو nafiseh haji beklo از دکترهای متخصص روانشناسی هستند. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب نفیسه حاجی بکلو می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02191006030 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام نفیسه حاجی بکلو و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی نفیسه حاجی بکلو هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط نفیسه حاجی بکلو فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از نفیسه حاجی بکلو متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد نفیسه حاجی بکلو مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.