دکتر سیده آزاده موسوی

دکتر سیده آزاده موسوی

دکترای روانشناسی

دکترای تخصصی روانشناسی بالینی و متخصص برتر روانکاوی و روان درمانی
تهران
%۱۰۰
پیشنهاد(از ۱ کاربر)

درباره‌ی پزشک

دکترای تخصصی روانشناسی بالینی، متخصص برتر روان درمانی

زوج درمانی و خانواده، روانشناسی کودک و نوجوان، درمان های فردی، اضطراب و افسردگی، وسواس فکری، فوبیا و پنیک، مشاوره ازدواج

خیانت و بحران های عاطفی، گرفتن کلیه تست های شخصیت شناسی، خلاقیت و هوش

کد نظام پزشکی

۵۱۶۶

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • دکترای روانشناسی

اطلاعات مطب جردن شمالی

آدرس:

تهران، جردن شمالی، بلوار نلسون ماندلا، بالاتر از چهارراه اسفندیاری، پلاک 20

اطلاعات مطب سعادت آباد

آدرس:

تهران، سعادت آباد، میدان فرهنگ، خیابان آبشار، پلاک ۲۰

تجربیات کاربران

در ادامه می توانید تجربه مراجعه کاربران دیگر را به دکتر سیده آزاده موسوی بخوانید. این نظرات فقط تجربه کاربرانی است که پیشتر از طریق دکترتو از این پزشک نوبت گرفته اند و به فرم نظرخواهی پاسخ داده اند.

میانگین نظرات(از ۱ کاربر)

%۱۰۰
۱ کاربر از ۱ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۱ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۰ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب جردن شمالی
ملاحظات

بیماران عزیز، لطفا قبل از مراجعه جهت هماهنگی زمان نوبت خود با شماره مطب 09108862425 تماس حاصل فرمایید. با تشکر

مشاوره تلفنی برای افراد خارج از کشور و سایر شهرها انجام می شود.

مطب سعادت آباد
ملاحظات

بیماران عزیز، لطفا قبل از مراجعه جهت هماهنگی زمان نوبت خود با شماره مطب 09108862425 تماس حاصل فرمایید. با تشکر 

دکتر سیده آزاده موسوی
دکتر سیده آزاده موسوی

درباره دکتر سیده آزاده موسوی

دکتر سیده آزاده موسوی از دکترهای متخصص تخصص روانشناسی تهران هستند. مطب دکتر سیده آزاده موسوی در تهران، سعادت آباد، میدان فرهنگ، خیابان آبشار، پلاک ۲۰ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سیده آزاده موسوی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09108862425 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سیده آزاده موسوی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سیده آزاده موسوی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است. برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد. با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سیده آزاده موسوی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است. با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سیده آزاده موسوی تخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن توسط پزشک از میزان رضایت دیگران نسبت به آن پزشک مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.