دکتر سیده آزاده موسوی

دکتر سیده آزاده موسوی

دکترای روانشناسی

دکترای تخصصی روانشناسی بالینی و متخصص برتر روانکاوی و روان درمانی
تهران

کد نظام پزشکی

5166
%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

درباره‌پزشک

دکترای تخصصی روانشناسی بالینی، متخصص برتر روان درمانی

زوج درمانی و خانواده، روانشناسی کودک و نوجوان، درمان های فردی، اضطراب و افسردگی، وسواس فکری، فوبیا و پنیک، مشاوره ازدواج

خیانت و بحران های عاطفی، گرفتن کلیه تست های شخصیت شناسی، خلاقیت و هوش

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • دکترای روانشناسی

اطلاعات مطب جردن شمالی

آدرس:

تهران، جردن شمالی، بلوار نلسون ماندلا، بالاتر از چهارراه اسفندیاری، پلاک22

اطلاعات مطب سعادت آباد

آدرس:

تهران، سعادت آباد، میدان فرهنگ، خیابان آبشار، پلاک 20

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سیده آزاده موسوی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سیده آزاده موسوی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

اتوسا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار دکتر خوب و عالی.افسردگی و اضطراب داشتم عالی نتیجه گرفتم .در حیطه زوج درمانی هم نتیجه بسیار خوب

احمد
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بی نهایت خوب و مهربان و دقیق

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر سیده آزاده موسوی


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سیده آزاده موسوی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سیده آزاده موسوی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سیده آزاده موسوی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سیده آزاده موسوی چقدر است؟
هزینه ویزیت سیده آزاده موسوی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سیده آزاده موسوی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سیده آزاده موسوی کجا است؟
دکتر سیده آزاده موسوی 2 مطب در مطب جردن شمالی و مطب سعادت آباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سیده آزاده موسوی را ببینید.
+
آیا دکتر سیده آزاده موسوی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سیده آزاده موسوی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سیده آزاده موسوی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سیده آزاده موسوی متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سیده آزاده موسوی چه زمانی است؟
دکتر سیده آزاده موسوی از روز جمعه 14 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سیده آزاده موسوی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سیده آزاده موسوی چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر سیده آزاده موسوی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سیده آزاده موسوی 5 از 5 است.

درباره دکتر سیده آزاده موسویدکتر سیده آزاده موسوی dr seyedeh azadeh mosawi از دکترهای متخصص روانشناسی تهران هستند. مطب دکتر سیده آزاده موسوی در تهران، سعادت آباد، میدان فرهنگ، خیابان آبشار، پلاک 20 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سیده آزاده موسوی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09108862425 ، 02126294820 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سیده آزاده موسوی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سیده آزاده موسوی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سیده آزاده موسوی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سیده آزاده موسوی متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سیده آزاده موسوی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.