دکتر رضا کوچکی

دکتر رضا کوچکی

پزشک عمومی

تهران

کد نظام پزشکی

138663
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

درباره‌پزشک

پوست، مو و لیزر

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • پزشک عمومی

اطلاعات مطب اندرزگو

آدرس:

تهران، بلوار اندرزگو، خیابان سلیمانی غربی، ساختمان پزشکان حکیم، طبقه پنجم، واحد30

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر رضا کوچکی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر رضا کوچکی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

سیاوش
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار عالی

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر رضا کوچکی
نوبت مطب اندرزگو
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران، بلوار اندرزگو، خیابان سلیمانی غربی، ساختمان پزشکان حکیم، طبقه پنجم، واحد30
اولین نوبت خالی: سه‌شنبه 16 خرداد ساعت 17:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر رضا کوچکی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر رضا کوچکی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر رضا کوچکی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر رضا کوچکی چقدر است؟
هزینه ویزیت رضا کوچکی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر رضا کوچکی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر رضا کوچکی کجا است؟
دکتر رضا کوچکی 1 مطب در مطب اندرزگو دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر رضا کوچکی را ببینید.
+
آیا دکتر رضا کوچکی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر رضا کوچکی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر رضا کوچکی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر رضا کوچکی متخصص عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر رضا کوچکی چه زمانی است؟
دکتر رضا کوچکی از روز سه‌شنبه 16 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر رضا کوچکی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر رضا کوچکی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر رضا کوچکی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر رضا کوچکی 5 از 5 است.

درباره دکتر رضا کوچکیدکتر رضا کوچکی dr reza koochaki از دکترهای متخصص عمومی تهران هستند. مطب دکتر رضا کوچکی در تهران، بلوار اندرزگو، خیابان سلیمانی غربی، ساختمان پزشکان حکیم، طبقه پنجم، واحد30 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر رضا کوچکی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09124445584 , 02122398377 , 02122398370 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر رضا کوچکی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر رضا کوچکی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر رضا کوچکی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر رضا کوچکی متخصص عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر رضا کوچکی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.