دکتر آناهیتا مصطفی زاده

دکتر آناهیتا مصطفی زاده

دکترای روانشناسی

تهران

کد نظام پزشکی

34632
%100
پیشنهاد(از 18 کاربر)

درباره‌پزشک

خدمات* پیشگیری،شناخت و درمان اختلالات بین فردی شامل:* - افسردگی،دوقطبی* -وسواس* -اختلالات جنسی * -اختلالات اضطرابی* -اختلالات شخصیت* -اختلالات خوردن* -روان تنی* -مشکلات رفتاری و ارتباطی* مشاوره پیش از ازدواج (آشنایی، نامزدی، عقد)* مشاوره خانواده* زوج درمانی و تعارضات زناشویی* پیشگیری، شناخت و درمان آسیب های شکست عاطفی، طلاق، ازدواج سفید و زندگی فرا زناشویی و ...* حل اختلاف بین فرزندان و والدین* مشاوره تحصیلی-شغلی* اجرای آزمون های هوش، شخصیت، تحصیلی، علایق و استعدادها* سنجش هوش و استعدادیابی* برگزاری کارگاه های:* -پیش از ازدواج* -مهارت های زندگی خانواده* -مهارت های زندگی دانشجویی* - فرزندپروری* -مدیریت خشم* -مدیریت استرس* - مدیریت برقراری ارتباط موثر* - رفتار جراتمندانه 

@dr_anahita.mostafazadeh‌ : آدرس اینستاگرام 

آدرس سایت : www.dranahitamostafazadeh.com 

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • دکترای روانشناسی

اطلاعات مطب فرمانیه

آدرس:

تهران ، فرمانیه غربی، پلاک 226 واحد 302 طبقه 3

تلفن:02122820082

افتخارات

نویسنده چندین مقاله در حوزه روانشناسی . نویسنده کتاب مفاهیمی از علم روانشناسی . مدیر و موسس موسسه روانشناسی صدای مشاور آناهیتا و کلینیک هیتان . عضو سازمان نظام روانشناسی و مشاوره ایران

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر آناهیتا مصطفی زاده را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر آناهیتا مصطفی زاده بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 18 کاربر)

%100
18 کاربر از 18 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  15 نفر
 • 15-45 دقیقه
  3 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

سعید
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

این روزا پیدا کردن پزشکی که هم متخصص در کارش باشه و هم وجدان کاری داشته باشه واقعا سخت شده. در مراجعه ایی که خدمت خانم دکتر مصطفی زاده داشتم هم از ریزبینی های ایشون در وهله اول بسیار خورسند شدم و هم از نحوه کار ایشون با بنده بعنوان مراجعه کننده، تاثیر گذاری مثبت ایشون در زندگی من و خانواده م انکار ناپذیر بود. ضمن توصیه به سایرین، بدینوسیله از ایشون کمال امتنان را دارم. سعید

مهری
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

من بسیار از ایشون راضیم. به همه دوستانم هم معرفی کردم

فرهنگ
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار عالیییییییییییی

کمال
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بنده برای مشکلات با همسر مراجعه کردم و بسیار راضی هستم.

علی
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

احسنت به خانم دكتر . براي افسرگي مراجعه كردم و خيلي ازشون راضي هستم.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر آناهیتا مصطفی زاده


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر آناهیتا مصطفی زاده را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر آناهیتا مصطفی زاده نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر آناهیتا مصطفی زاده در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر آناهیتا مصطفی زاده چقدر است؟
هزینه ویزیت آناهیتا مصطفی زاده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر آناهیتا مصطفی زاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر آناهیتا مصطفی زاده کجا است؟
دکتر آناهیتا مصطفی زاده 1 مطب در مطب فرمانیه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر آناهیتا مصطفی زاده را ببینید.
+
آیا دکتر آناهیتا مصطفی زاده امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر آناهیتا مصطفی زاده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر آناهیتا مصطفی زاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر آناهیتا مصطفی زاده متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر آناهیتا مصطفی زاده چه زمانی است؟
دکتر آناهیتا مصطفی زاده از روز چهارشنبه 19 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر آناهیتا مصطفی زاده در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر آناهیتا مصطفی زاده چقدر است؟
تا کنون 18 نفر به دکتر آناهیتا مصطفی زاده رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر آناهیتا مصطفی زاده 5 از 5 است.

درباره دکتر آناهیتا مصطفی زادهدکتر آناهیتا مصطفی زاده dr anahita mostafa zadeh از دکترهای متخصص روانشناسی تهران هستند. مطب دکتر آناهیتا مصطفی زاده در تهران ، فرمانیه غربی، پلاک 226 واحد 302 طبقه 3 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر آناهیتا مصطفی زاده می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122820082 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر آناهیتا مصطفی زاده و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر آناهیتا مصطفی زاده هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر آناهیتا مصطفی زاده فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر آناهیتا مصطفی زاده متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر آناهیتا مصطفی زاده مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.