دکتر زرین حقگو

دکتر زرین حقگو

پزشک عمومی

شیراز

کد نظام پزشکی

48254
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

درباره‌پزشک

مطب پزشک عمومی و خانواده . هومیوپاتی و انجام کارهای پوستی 

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • پزشک عمومی

اطلاعات مطب بلوار رحمت

آدرس:

بلوار رحمت، خیابان بنی هاشمی، نبش کوچه 16، ساختمان اهورا، طبقه اول، واحد 1

تلفن:07137500090

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر زرین حقگو را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر زرین حقگو بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

زهرا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خوب بودند.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر زرین حقگو
نوبت مطب بلوار رحمت
رزرو آنلاین نوبت
شیراز - بلوار رحمت، خیابان بنی هاشمی، نبش کوچه 16، ساختمان اهورا، طبقه اول، واحد 1
اولین نوبت خالی: سه‌شنبه 28 فروردین ساعت 17:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر زرین حقگو را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر زرین حقگو نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر زرین حقگو در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر زرین حقگو چقدر است؟
هزینه ویزیت زرین حقگو با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر زرین حقگو می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر زرین حقگو کجا است؟
دکتر زرین حقگو 1 مطب در مطب بلوار رحمت دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر زرین حقگو را ببینید.
+
آیا دکتر زرین حقگو امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر زرین حقگو در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر زرین حقگو در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر زرین حقگو متخصص عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر زرین حقگو چه زمانی است؟
دکتر زرین حقگو از روز امروز بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر زرین حقگو در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر زرین حقگو چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر زرین حقگو رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر زرین حقگو 5 از 5 است.

درباره دکتر زرین حقگودکتر زرین حقگو dr zarrin hagh gou از دکترهای متخصص عمومی شیراز هستند. مطب دکتر زرین حقگو در بلوار رحمت، خیابان بنی هاشمی، نبش کوچه 16، ساختمان اهورا، طبقه اول، واحد 1 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر زرین حقگو می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07137500090 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر زرین حقگو و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر زرین حقگو هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر زرین حقگو فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر زرین حقگو متخصص عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر زرین حقگو مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.