محمد عباسی

محمد عباسی

کارشناس ارشد گفتاردرمانی

کرمانشاه

کد نظام پزشکی

گ_1293

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس ارشد گفتاردرمانی

اطلاعات مطب سی متری دوم

آدرس:

کرمانشاه، ابتدای سی متری دوم، خیابان ابوریحان، کوچه ۲۱۵، پلاک۱

تلفن:08338365790

بیمه‌های طرف قرارداد

  • تامین اجتماعی
  • نیروهای مسلح
  • خدمات درمانی(سلامت)
  • روستاییان
  • ایران

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران محمد عباسی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از محمد عباسی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب سی متری دوم
کرمانشاه - کرمانشاه، ابتدای سی متری دوم، خیابان ابوریحان، کوچه ۲۱۵، پلاک۱


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت محمد عباسی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمد عباسی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد محمد عباسی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت محمد عباسی چقدر است؟
هزینه ویزیت محمد عباسی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل محمد عباسی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب محمد عباسی کجا است؟
دکتر محمد عباسی 1 مطب در مطب سی متری دوم دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل محمد عباسی را ببینید.
+
آیا محمد عباسی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمد عباسی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
محمد عباسی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمد عباسی متخصص گفتاردرمانی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد محمد عباسی چه زمانی است؟
دکتر محمد عباسی از روز سه‌شنبه 9 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل محمد عباسی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از محمد عباسی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به محمد عباسی رای داده‌اند. میانگین امتیازی محمد عباسی 0 از 5 است.
درباره محمد عباسی


دکتر محمد عباسی mohammad abbasi از دکترهای متخصص گفتاردرمانی کرمانشاه هستند. مطب محمد عباسی در کرمانشاه، ابتدای سی متری دوم، خیابان ابوریحان، کوچه ۲۱۵، پلاک۱ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب محمد عباسی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 08338365790 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام محمد عباسی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی محمد عباسی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط محمد عباسی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از محمد عباسی متخصص گفتاردرمانی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله گفتاردرمانی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد محمد عباسی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.