شیوا بهرامی

شیوا بهرامی

کارشناس ارشد گفتاردرمانی

تهران

کد نظام پزشکی

گ-1514

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس ارشد گفتاردرمانی

اطلاعات مطب خیابان نفیسی

آدرس:

تهران، شهرک اکباتان، خیابان نفیسی، سه راه مخابرات، برج آبی، آسانسور دوم، طبقه 2 واحد 10

تلفن:02144699231

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران شیوا بهرامی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از شیوا بهرامی
نوبت مطب خیابان نفیسی
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران، شهرک اکباتان، خیابان نفیسی، سه راه مخابرات، برج آبی، آسانسور دوم، طبقه 2 واحد 10
اولین نوبت خالی: دوشنبه 22 خرداد ساعت 11:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت شیوا بهرامی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر شیوا بهرامی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد شیوا بهرامی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت شیوا بهرامی چقدر است؟
هزینه ویزیت شیوا بهرامی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل شیوا بهرامی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب شیوا بهرامی کجا است؟
دکتر شیوا بهرامی 1 مطب در مطب خیابان نفیسی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل شیوا بهرامی را ببینید.
+
آیا شیوا بهرامی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر شیوا بهرامی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
شیوا بهرامی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر شیوا بهرامی متخصص گفتاردرمانی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد شیوا بهرامی چه زمانی است؟
دکتر شیوا بهرامی از روز یکشنبه 21 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل شیوا بهرامی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از شیوا بهرامی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به شیوا بهرامی رای داده‌اند. میانگین امتیازی شیوا بهرامی 0 از 5 است.

درباره شیوا بهرامیدکتر شیوا بهرامی dr shiva bahrami از دکترهای متخصص گفتاردرمانی تهران هستند. مطب شیوا بهرامی در تهران، شهرک اکباتان، خیابان نفیسی، سه راه مخابرات، برج آبی، آسانسور دوم، طبقه 2 واحد 10 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب شیوا بهرامی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02144699231 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام شیوا بهرامی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی شیوا بهرامی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط شیوا بهرامی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از شیوا بهرامی متخصص گفتاردرمانی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله گفتاردرمانی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد شیوا بهرامی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.