مجید گودرز

مجید گودرز

کارشناس گفتاردرمانی

تهران

کد نظام پزشکی

گ-1246

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس گفتاردرمانی

اطلاعات مطب تهران نو

آدرس:

تهران، خیابان دماوند، تهران نو، بین چهار آیت و خاقانی، ایستگاه ابوریحان، پلاک ۴۱۲، طبقه سوم، واحد ۸

تلفن:02177985414

بیمه‌های طرف قرارداد

  • خدمات درمانی(سلامت)
  • تامین اجتماعی
  • سلامت
  • نیروهای مسلح

خدمات

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران مجید گودرز بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از مجید گودرز
نوبت مطب تهران نو
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران، خیابان دماوند، تهران نو، بین چهار آیت و خاقانی، ایستگاه ابوریحان، پلاک ۴۱۲، طبقه سوم، واحد ۸
اولین نوبت خالی: شنبه 20 خرداد ساعت 10:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت مجید گودرز را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مجید گودرز نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد مجید گودرز در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت مجید گودرز چقدر است؟
هزینه ویزیت مجید گودرز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل مجید گودرز می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب مجید گودرز کجا است؟
دکتر مجید گودرز 1 مطب در مطب تهران نو دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل مجید گودرز را ببینید.
+
آیا مجید گودرز امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مجید گودرز در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
مجید گودرز در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مجید گودرز متخصص گفتاردرمانی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد مجید گودرز چه زمانی است؟
دکتر مجید گودرز از روز شنبه 20 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل مجید گودرز در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از مجید گودرز چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به مجید گودرز رای داده‌اند. میانگین امتیازی مجید گودرز 0 از 5 است.

درباره مجید گودرزدکتر مجید گودرز majid godarz از دکترهای متخصص گفتاردرمانی تهران هستند. مطب مجید گودرز در تهران، خیابان دماوند، تهران نو، بین چهار آیت و خاقانی، ایستگاه ابوریحان، پلاک ۴۱۲، طبقه سوم، واحد ۸ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب مجید گودرز می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02177985414 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام مجید گودرز و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی مجید گودرز هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط مجید گودرز فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از مجید گودرز متخصص گفتاردرمانی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله گفتاردرمانی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد مجید گودرز مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.