تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص داخلی
  • فوق تخصص کلیه بزرگسالان (نفرولوژی بزرگسالان)

اطلاعات مطب بیمارستان تجریش

آدرس:

تهران، میدان تجریش، بیمارستان شهدای تجریش

تلفن:02125719

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محبوبه فریدون بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر محبوبه فریدون
نوبت مطب بیمارستان تجریش
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران، میدان تجریش، بیمارستان شهدای تجریش
اولین نوبت خالی: سه‌شنبه 16 خرداد ساعت 09:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محبوبه فریدون را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محبوبه فریدون نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محبوبه فریدون در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محبوبه فریدون چقدر است؟
هزینه ویزیت محبوبه فریدون با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محبوبه فریدون می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محبوبه فریدون کجا است؟
دکتر محبوبه فریدون 1 مطب در مطب بیمارستان تجریش دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محبوبه فریدون را ببینید.
+
آیا دکتر محبوبه فریدون امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محبوبه فریدون در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محبوبه فریدون در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محبوبه فریدون متخصص داخلی و کلیه بزرگسالان (نفرولوژی بزرگسالان) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محبوبه فریدون چه زمانی است؟
دکتر محبوبه فریدون از روز سه‌شنبه 16 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محبوبه فریدون در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محبوبه فریدون چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر محبوبه فریدون رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محبوبه فریدون 0 از 5 است.

درباره دکتر محبوبه فریدوندکتر محبوبه فریدون dr mahbubeh fereydon از دکترهای متخصص داخلی تهران هستند. مطب دکتر محبوبه فریدون در تهران، میدان تجریش، بیمارستان شهدای تجریش واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محبوبه فریدون می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02125719 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محبوبه فریدون و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محبوبه فریدون هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محبوبه فریدون فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محبوبه فریدون متخصص داخلی و فوق تخصص کلیه بزرگسالان (نفرولوژی بزرگسالان) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محبوبه فریدون مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.