دکتر اکبر خدادوست

دکتر اکبر خدادوست

تخصص جراحی عمومی

ارومیه

کد نظام پزشکی

67258
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی عمومی

اطلاعات مطب خیابان خیام شمالی

آدرس:

ارومیه، چهارراه حسنی ورزش ،ساختمان سوگند، طبقه 4

تلفن:04432240985

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر اکبر خدادوست را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر اکبر خدادوست بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

هما
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

خییلی دکتر خوبی هستند دلسوز و مهربان کارشون هم فوق العاده هست عمل کیسه صفرا انجام دادن برام.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر اکبر خدادوست
نوبت مطب خیابان خیام شمالی
رزرو آنلاین نوبت
ارومیه - ارومیه، چهارراه حسنی ورزش ،ساختمان سوگند، طبقه 4
اولین نوبت خالی: سه‌شنبه 16 خرداد ساعت 17:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر اکبر خدادوست را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر اکبر خدادوست نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر اکبر خدادوست در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر اکبر خدادوست چقدر است؟
هزینه ویزیت اکبر خدادوست با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر اکبر خدادوست می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر اکبر خدادوست کجا است؟
دکتر اکبر خدادوست 1 مطب در مطب خیابان خیام شمالی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر اکبر خدادوست را ببینید.
+
آیا دکتر اکبر خدادوست امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر اکبر خدادوست در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر اکبر خدادوست در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر اکبر خدادوست متخصص جراحی عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر اکبر خدادوست چه زمانی است؟
دکتر اکبر خدادوست از روز سه‌شنبه 16 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر اکبر خدادوست در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر اکبر خدادوست چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر اکبر خدادوست رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر اکبر خدادوست 5 از 5 است.

درباره دکتر اکبر خدادوستدکتر اکبر خدادوست dr akbar khodadust از دکترهای متخصص جراحی عمومی ارومیه هستند. مطب دکتر اکبر خدادوست در ارومیه، چهارراه حسنی ورزش ،ساختمان سوگند، طبقه 4 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر اکبر خدادوست می‌توانید از شماره تماس‌(های) 04432240985 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر اکبر خدادوست و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر اکبر خدادوست هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر اکبر خدادوست فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر اکبر خدادوست متخصص جراحی عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر اکبر خدادوست مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.