%100
پیشنهاد(از 5 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص قلب و عروق
 • فلوشیپ بیماری های مادرزادی قلب و عروق در بزرگسالان

اطلاعات مطب خیابان کوهسنگی

آدرس:

مشهد، خیابان کوهسنگی 7، ساختمان فراز، طبقه 7

تلفن:05138409813

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سپیده افضل نیا را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سپیده افضل نیا بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 5 کاربر)

%100
5 کاربر از 5 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  3 نفر

نظرات

جواد
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

با سلام ، خانم دکتر بسیار خوش اخلاق ، دلسوز و کاربلد هستند ‌، در ضمن سوابق مریض ها رو هم در سیستم نگهداری می کنند . و این خیلی خوبه

محمدرضا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

ایشان پزشک من در خصوص قلب و عروق هستندند.و مدتهاست زیر نطر ایشان هستم

عاطفه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

عالی عالی

عاطفه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

خیلی خیلی دکتر خوش برخورد و کار درست

حسن
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار خوش برخورد ، و کوشا

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر سپیده افضل نیا
نوبت مطب خیابان کوهسنگی
رزرو آنلاین نوبت
مشهد - مشهد، خیابان کوهسنگی 7، ساختمان فراز، طبقه 7

در حال حاضر نوبتی برای پزشک تعریف نشده.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سپیده افضل نیا را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سپیده افضل نیا نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سپیده افضل نیا در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سپیده افضل نیا چقدر است؟
هزینه ویزیت سپیده افضل نیا با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سپیده افضل نیا می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سپیده افضل نیا کجا است؟
دکتر سپیده افضل نیا 1 مطب در مطب خیابان کوهسنگی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سپیده افضل نیا را ببینید.
+
آیا دکتر سپیده افضل نیا امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سپیده افضل نیا در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سپیده افضل نیا در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سپیده افضل نیا متخصص قلب و عروق و بیماری های مادرزادی قلب و عروق در بزرگسالان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سپیده افضل نیا چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر سپیده افضل نیا تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر سپیده افضل نیا در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سپیده افضل نیا چقدر است؟
تا کنون 5 نفر به دکتر سپیده افضل نیا رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سپیده افضل نیا 5 از 5 است.

درباره دکتر سپیده افضل نیادکتر سپیده افضل نیا dr sepideh afzalnia از دکترهای متخصص بیماری های مادرزادی قلب و عروق در بزرگسالان مشهد هستند. مطب دکتر سپیده افضل نیا در مشهد، خیابان کوهسنگی 7، ساختمان فراز، طبقه 7 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سپیده افضل نیا می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05138409813 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سپیده افضل نیا و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سپیده افضل نیا هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سپیده افضل نیا فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سپیده افضل نیا متخصص بیماری های مادرزادی قلب و عروق در بزرگسالان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله بیماری های مادرزادی قلب و عروق در بزرگسالان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سپیده افضل نیا مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.