دکتر یلدا جباری مقدم

دکتر یلدا جباری مقدم

فلوشیپ اتولوژی و نورواتولوژی

تخصص گوش، حلق و بینی

تبریز

کد نظام پزشکی

77648
%100
پیشنهاد(از 3 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • فلوشیپ اتولوژی و نورواتولوژی
 • تخصص گوش، حلق و بینی

اطلاعات مطب خیابان آزادی

آدرس:

تبریز، خیایان آزادی، نرسیده به سه راهی گل گشت، ساختمان گل گشت، طبقه هفتم

تلفن:04133370905

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر یلدا جباری مقدم را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر یلدا جباری مقدم بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 3 کاربر)

%100
3 کاربر از 3 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

ابوالفضل
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خوب بودند.

سعید
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر خوبی هستند.

سریه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

خیلی عالی سالها گوش هام درد می کرد با یک وزیت،تشخیص درست برای همیشه راحت شدم

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر یلدا جباری مقدم
نوبت مطب خیابان آزادی
رزرو آنلاین نوبت
تبریز - تبریز، خیایان آزادی، نرسیده به سه راهی گل گشت، ساختمان گل گشت، طبقه هفتم

در حال حاضر نوبتی برای پزشک تعریف نشده.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر یلدا جباری مقدم را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر یلدا جباری مقدم نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر یلدا جباری مقدم در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر یلدا جباری مقدم چقدر است؟
هزینه ویزیت یلدا جباری مقدم با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر یلدا جباری مقدم می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر یلدا جباری مقدم کجا است؟
دکتر یلدا جباری مقدم 1 مطب در مطب خیابان آزادی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر یلدا جباری مقدم را ببینید.
+
آیا دکتر یلدا جباری مقدم امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر یلدا جباری مقدم در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر یلدا جباری مقدم در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر یلدا جباری مقدم متخصص اتولوژی و نورواتولوژی و گوش، حلق و بینی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر یلدا جباری مقدم چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر یلدا جباری مقدم تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر یلدا جباری مقدم در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر یلدا جباری مقدم چقدر است؟
تا کنون 3 نفر به دکتر یلدا جباری مقدم رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر یلدا جباری مقدم 5 از 5 است.

درباره دکتر یلدا جباری مقدمدکتر یلدا جباری مقدم dr yalda jabari moghadam از دکترهای متخصص اتولوژی و نورواتولوژی تبریز هستند. مطب دکتر یلدا جباری مقدم در تبریز، خیایان آزادی، نرسیده به سه راهی گل گشت، ساختمان گل گشت، طبقه هفتم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر یلدا جباری مقدم می‌توانید از شماره تماس‌(های) 04133370905 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر یلدا جباری مقدم و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر یلدا جباری مقدم هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر یلدا جباری مقدم فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر یلدا جباری مقدم متخصص اتولوژی و نورواتولوژی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله اتولوژی و نورواتولوژی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر یلدا جباری مقدم مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.