تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص قلب و عروق
  • فلوشیپ اقدامات مداخله ای قلب و عروق بزرگسالان (اینترونشنال کاردیولوژی)

اطلاعات مطب بیمارستان لاله

آدرس:

تهران، شهرک غرب، بیمارستان لاله، کلینیک قلب

تلفن:02122141365

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر امیرعلی مهربان فر بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر امیرعلی مهربان فرسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر امیرعلی مهربان فر را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر امیرعلی مهربان فر نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر امیرعلی مهربان فر در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر امیرعلی مهربان فر چقدر است؟
هزینه ویزیت امیرعلی مهربان فر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر امیرعلی مهربان فر می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر امیرعلی مهربان فر کجا است؟
دکتر امیرعلی مهربان فر 1 مطب در مطب بیمارستان لاله دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر امیرعلی مهربان فر را ببینید.
+
آیا دکتر امیرعلی مهربان فر امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر امیرعلی مهربان فر در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر امیرعلی مهربان فر در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر امیرعلی مهربان فر متخصص قلب و عروق و اقدامات مداخله ای قلب و عروق بزرگسالان (اینترونشنال کاردیولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر امیرعلی مهربان فر چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر امیرعلی مهربان فر تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر امیرعلی مهربان فر در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر امیرعلی مهربان فر چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر امیرعلی مهربان فر رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر امیرعلی مهربان فر 0 از 5 است.

درباره دکتر امیرعلی مهربان فردکتر امیرعلی مهربان فر dr amir ali mehrban far از دکترهای متخصص قلب و عروق تهران هستند. مطب دکتر امیرعلی مهربان فر در تهران، شهرک غرب، بیمارستان لاله، کلینیک قلب واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر امیرعلی مهربان فر می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122141365 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر امیرعلی مهربان فر و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر امیرعلی مهربان فر هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر امیرعلی مهربان فر فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر امیرعلی مهربان فر متخصص قلب و عروق نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله قلب و عروق در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر امیرعلی مهربان فر مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.