دکتر تکتم زرگریان

دکتر تکتم زرگریان

پزشک عمومی

درباره‌ی پزشک

پزشک عمومی

کد نظام پزشکی

۱۳۹۲۹۲

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • پزشک عمومی
مشاوره‌ی فعالی وجود ندارد

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر تکتم زرگریان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر تکتم زرگریان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر تکتم زرگریان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر تکتم زرگریان چقدر است؟
هزینه ویزیت تکتم زرگریان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر تکتم زرگریان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر تکتم زرگریان کجا است؟
دکتر تکتم زرگریان در حال حاضر مطب فعالی ندارند.
+
آیا دکتر تکتم زرگریان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر تکتم زرگریان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر تکتم زرگریان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر تکتم زرگریان متخصص عمومی هستند و در همین زمینه مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر تکتم زرگریان چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر تکتم زرگریان تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر تکتم زرگریان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر تکتم زرگریان چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر تکتم زرگریان رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر تکتم زرگریان 0 از 5 است.

درباره دکتر تکتم زرگریان

دکتر تکتم زرگریان dr takatom zargarian telvisit از دکترهای متخصص پزشک عمومی هستند. مطب دکتر تکتم زرگریان در واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر تکتم زرگریان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07191006030 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر تکتم زرگریان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر تکتم زرگریان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر تکتم زرگریان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر تکتم زرگریان پزشک عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله پزشک عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر تکتم زرگریان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.