دکتر نوشین صداقت شریفی

دکتر نوشین صداقت شریفی

تخصص گوش، حلق و بینی

مشهد

کد نظام پزشکی

111308
%94
پیشنهاد(از 44 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص گوش، حلق و بینی

اطلاعات مطب خیابان احمدآباد

آدرس:

مشهد، احمدآباد، عارف 5، ساختمان باران، طبقه 2

تلفن:05138429327

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • کارمندان دولت

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر نوشین صداقت شریفی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر نوشین صداقت شریفی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 44 کاربر)

%94
41 کاربر از 44 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  11 نفر
 • 15-45 دقیقه
  14 نفر
 • 45-90 دقیقه
  12 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  7 نفر

نظرات

زهره
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

برخورد پزشک مناسب و بسیار بادقت بودند

مرتضی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

خوب بودند.

فاطمه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

خوب و مهربون

امیرعلی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

خیلی خوش برخورد بودند.فعلا در حال درمان هستم تا ببینم روند بهبودی در چی حال میگذره

فاطمه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

عالی مهربون

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر نوشین صداقت شریفی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان احمدآباد
مشهد - مشهد، احمدآباد، عارف 5، ساختمان باران، طبقه 2


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر نوشین صداقت شریفی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر نوشین صداقت شریفی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر نوشین صداقت شریفی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر نوشین صداقت شریفی چقدر است؟
هزینه ویزیت نوشین صداقت شریفی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر نوشین صداقت شریفی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر نوشین صداقت شریفی کجا است؟
دکتر نوشین صداقت شریفی 1 مطب در مطب خیابان احمدآباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر نوشین صداقت شریفی را ببینید.
+
آیا دکتر نوشین صداقت شریفی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر نوشین صداقت شریفی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر نوشین صداقت شریفی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر نوشین صداقت شریفی متخصص گوش، حلق و بینی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر نوشین صداقت شریفی چه زمانی است؟
دکتر نوشین صداقت شریفی از روز چهارشنبه 10 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر نوشین صداقت شریفی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر نوشین صداقت شریفی چقدر است؟
تا کنون 44 نفر به دکتر نوشین صداقت شریفی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر نوشین صداقت شریفی 5 از 5 است.
درباره دکتر نوشین صداقت شریفی


دکتر نوشین صداقت شریفی dr noushin sedaghat sharifi از دکترهای متخصص گوش، حلق و بینی مشهد هستند. مطب دکتر نوشین صداقت شریفی در مشهد، احمدآباد، عارف 5، ساختمان باران، طبقه 2 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر نوشین صداقت شریفی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05138429327 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر نوشین صداقت شریفی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر نوشین صداقت شریفی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر نوشین صداقت شریفی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر نوشین صداقت شریفی متخصص گوش، حلق و بینی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله گوش، حلق و بینی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر نوشین صداقت شریفی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.