سحر کیانی نژاد

سحر کیانی نژاد

کارشناس ارشد روانشناسی

تهران

کد نظام پزشکی

3629

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران سحر کیانی نژاد بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از سحر کیانی نژاد
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب
تهران - تهران، بعد از خیابان گیشا، خیابان جلال آل احمد، پلاک 81، طبقه 4، واحد 11


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت سحر کیانی نژاد را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سحر کیانی نژاد نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد سحر کیانی نژاد در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت سحر کیانی نژاد چقدر است؟
هزینه ویزیت سحر کیانی نژاد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل سحر کیانی نژاد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب سحر کیانی نژاد کجا است؟
دکتر سحر کیانی نژاد 1 مطب در مطب دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل سحر کیانی نژاد را ببینید.
+
آیا سحر کیانی نژاد امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سحر کیانی نژاد در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
سحر کیانی نژاد در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سحر کیانی نژاد متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد سحر کیانی نژاد چه زمانی است؟
دکتر سحر کیانی نژاد از روز چهارشنبه 10 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل سحر کیانی نژاد در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از سحر کیانی نژاد چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به سحر کیانی نژاد رای داده‌اند. میانگین امتیازی سحر کیانی نژاد 0 از 5 است.
درباره سحر کیانی نژاد


دکتر سحر کیانی نژاد sahar kiani nezhad از دکترهای متخصص روانشناسی تهران هستند. مطب سحر کیانی نژاد در تهران، بعد از خیابان گیشا، خیابان جلال آل احمد، پلاک 81، طبقه 4، واحد 11 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب سحر کیانی نژاد می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188270920 , 02188244015 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام سحر کیانی نژاد و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی سحر کیانی نژاد هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط سحر کیانی نژاد فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از سحر کیانی نژاد متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد سحر کیانی نژاد مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.