دکتر علی مشهدی

دکتر علی مشهدی

تخصص داخلی

مشهد

کد نظام پزشکی

35782

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص داخلی

اطلاعات مطب خیابان احمدآباد

آدرس:

مشهد، احمدآباد، عارف 5، پلاک 29

تلفن:05138402326

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر علی مشهدی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر علی مشهدی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان احمدآباد
مشهد - مشهد، احمدآباد، عارف 5، پلاک 29


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر علی مشهدی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر علی مشهدی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر علی مشهدی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر علی مشهدی چقدر است؟
هزینه ویزیت علی مشهدی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر علی مشهدی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر علی مشهدی کجا است؟
دکتر علی مشهدی 1 مطب در مطب خیابان احمدآباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر علی مشهدی را ببینید.
+
آیا دکتر علی مشهدی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر علی مشهدی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر علی مشهدی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر علی مشهدی متخصص داخلی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر علی مشهدی چه زمانی است؟
دکتر علی مشهدی از روز دوشنبه 8 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر علی مشهدی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر علی مشهدی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر علی مشهدی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر علی مشهدی 0 از 5 است.
درباره دکتر علی مشهدی


دکتر علی مشهدی dr ali mashhadi از دکترهای متخصص داخلی مشهد هستند. مطب دکتر علی مشهدی در مشهد، احمدآباد، عارف 5، پلاک 29 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر علی مشهدی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05138402326 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر علی مشهدی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر علی مشهدی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر علی مشهدی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر علی مشهدی متخصص داخلی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر علی مشهدی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.