دکتر کریم دلاوری

دکتر کریم دلاوری

کد نظام پزشکی: 70092
4.8 (20 نظر)
٪95 پیشنهاد کاربران
186 نوبت موفق

نوبت‌دهی اینترنتی مطب دکتر کریم دلاوری

مطب بلوار آزادی
آدرس: شیراز - شیراز، بلوار آزادی، نرسیده به میدان اطلسی، ساختمان پزشکان بهار، واحد 1
اولین نوبت آزاد:چهارشنبه 27 تیر | 18:00

درباره دکتر کریم دلاوری

والدین عزیز کودک شما علاوه بر بررسی دوره ای قد و وزن و دور سر در هر ویزیت نیاز ضروری به بررسی تکامل دارد که باید از سن دو ماهگی تا ۵ سالگی و ۲۹ بار این بررسی صورت گیرد بررسی تکامل مهارت‌های زبانی حرکتی شناختی و سلامت روان کودکان را قبل از تشدید مشکل کودک شناسایی می‌کند و به خانواده برای درمان زودرس موثر تر و کم هزینه تر کمک می‌کند و خبر بسیار خوب این که با یک ثبت نام ۳۰ ثانیه در وب سایت ninitest.com می‌تواند این بررسی ها را به صورت آنلاین و قبل از مراجعه به مطب دکتر دلاوری انجام دهید

اطلاعات بیشتر دکتر دلاوری : drdelavari
 

آدرس مطب دکتر کریم دلاوری

مطب بلوار آزادی
آدرس:
شیراز، بلوار آزادی، نرسیده به میدان اطلسی، ساختمان پزشکان بهار، واحد 1
تلفن:

خدمات دکتر کریم دلاوری

دکتر اسهالدکتر اسهال کودکاندکتر تبدکتر عفونت ادراری در کودکاندکتر شب ادراریدکتر کرونادکتر آنفولانزای کودکاندکتر زردی کودکاندکتر چکاپ سلامت نوزاد 1 ماههدکتر چکاپ سلامت نوزاد 15 ماههدکتر چکاپ سلامت نوزاد 2 ماههدکتر چکاپ سلامت نوزاد 24 ماههدکتر چکاپ سلامت نوزاد 3 تا 7 روزهدکتر چکاپ سلامت نوزاد 4 ماههدکتر چکاپ سلامت نوزاد 9 ماههدکتر چکاپ سلامت نوزاد 12 ماههدکتر چکاپ سلامت نوزاد 18 ماههدکتر چکاپ نوزاد 2 هفته ایدکتر چکاپ سلامت نوزاد 3 ماههدکتر چکاپ سلامت نوزاد 30 ماههدکتر چکاپ سلامت نوزاد 6 ماههدکتر تغذیه نوزاد و کودکدکتر عفونت های دوران کودکیدکتر دیابت در کودکاندکتر سندرم داوندکتر تاخیر رشددکتر درمان مشکلات رفتاریدکتر ناهنجاری مادرزادیدکتر درد شکم کودکاندکتر برونشیت کودکاندکتر سردرد کودکاندکتر ارزیابی / درمان اختلالات مادرزادیدکتر ذات الریه (پنومونی) کودکاندکتر عفونت ریه کودکاندکتر سرخجهدکتر سرخکدکتر تب کودکاندکتر اوتیسمدکتر آتلکتازی

نظرات درباره دکتر کریم دلاوری

4.8
از 20 کاربر
15-45 دقیقه
میانگین زمان انتظار
%95
پیشنهاد کاربران
عبدالرضا(1403/04/03)
نوبت دهی مطب
(1403/04/03)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه
علت مراجعه : کولیک نوزاد
کاربر دکترتو(1403/03/07)
نوبت دهی مطب
(1403/03/07)
این پزشک را پیشنهاد نمیکنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه
علت مراجعه: پوستی
نگار(1403/03/04)
(1403/03/04)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
بسیار مهربان، بادرک و فهم پزشکی دلسوز و مردمی اصلا دارو الکی تجویز نمیکنند، دارو کم ضرر می نویسند درهر زمینه عالی
زهرا(1403/01/19)
نوبت دهی مطب
(1403/01/19)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه
عالی هستن برخورد خیلی عالی دارن
زهرا(1403/01/18)
نوبت دهی مطب
(1403/01/18)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
پزشک بسیار عالی هستن برخورد خیلی عالی تجویزشون هم عالي بود
آروین(1402/12/27)
نوبت دهی مطب
(1402/12/27)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
پزشک بسیار عالی و خوب در امر طب اطفال هستند

سوالات متداول راجع به دکتر کریم دلاوری

چطور می‌توانم نوبت دکتر کریم دلاوری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر کریم دلاوری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر کریم دلاوری در دکترتو فراهم است.
هزینه ویزیت دکتر کریم دلاوری چقدر است؟
هزینه ویزیت کریم دلاوری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر کریم دلاوری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
آدرس مطب دکتر کریم دلاوری کجا است؟
دکتر کریم دلاوری 1 مطب در مطب بلوار آزادی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر کریم دلاوری را ببینید.
آیا دکتر کریم دلاوری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر کریم دلاوری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
دکتر کریم دلاوری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر کریم دلاوری متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر کریم دلاوری چه زمانی است؟
دکتر کریم دلاوری از روز چهارشنبه 27 تیر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر کریم دلاوری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر کریم دلاوری چقدر است؟
تا کنون 20 نفر به دکتر کریم دلاوری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر کریم دلاوری 5 از 5 است.

راهنمای نوبت‌گیری از دکتر کریم دلاوریدکتر کریم دلاوری dr karim delavari از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان شیراز هستند. مطب دکتر کریم دلاوری در شیراز، بلوار آزادی، نرسیده به میدان اطلسی، ساختمان پزشکان بهار، واحد 1 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر کریم دلاوری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132291645 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر کریم دلاوری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر کریم دلاوری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر کریم دلاوری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر کریم دلاوری متخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر کریم دلاوری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.