دکتر نورالدین سراجی

دکتر نورالدین سراجی

تخصص کودکان و نوزادان

تهران

کد نظام پزشکی

15023

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات مطب چهارراه مجیدیه

آدرس:

تهران، بزرگراه رسالت، چهاراه مجیدیه، نبش مجیدیه جنوبی ، مطب دکتر سراجی

تلفن:02122320676

بیمه‌های طرف قرارداد

  • تامین اجتماعی
  • کارمندان دولت
  • نیروهای مسلح

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر نورالدین سراجی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر نورالدین سراجی
نوبت مطب چهارراه مجیدیه
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران، بزرگراه رسالت، چهاراه مجیدیه، نبش مجیدیه جنوبی ، مطب دکتر سراجی
اولین نوبت خالی: شنبه 13 خرداد ساعت 11:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر نورالدین سراجی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر نورالدین سراجی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر نورالدین سراجی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر نورالدین سراجی چقدر است؟
هزینه ویزیت نورالدین سراجی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر نورالدین سراجی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر نورالدین سراجی کجا است؟
دکتر نورالدین سراجی 1 مطب در مطب چهارراه مجیدیه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر نورالدین سراجی را ببینید.
+
آیا دکتر نورالدین سراجی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر نورالدین سراجی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر نورالدین سراجی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر نورالدین سراجی متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر نورالدین سراجی چه زمانی است؟
دکتر نورالدین سراجی از روز شنبه 13 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر نورالدین سراجی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر نورالدین سراجی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر نورالدین سراجی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر نورالدین سراجی 0 از 5 است.

درباره دکتر نورالدین سراجیدکتر نورالدین سراجی dr nouredin seraji از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان تهران هستند. مطب دکتر نورالدین سراجی در تهران، بزرگراه رسالت، چهاراه مجیدیه، نبش مجیدیه جنوبی ، مطب دکتر سراجی واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر نورالدین سراجی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122320676 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر نورالدین سراجی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر نورالدین سراجی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر نورالدین سراجی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر نورالدین سراجی متخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر نورالدین سراجی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.