دکتر مهسا علی خواصی

دکتر مهسا علی خواصی

تخصص زنان، زایمان و نازایی

اسلام آبادغرب

کد نظام پزشکی

142428

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب خیابان فکوری

آدرس:

اسلام آباد غرب، خیابان فکوری، چهار راه بانک کشاورزی، طبقه دوم،جنب داروخانه دکتر افراسیابی

تلفن:09188831310

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مهسا علی خواصی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر مهسا علی خواصی
نوبت مطب خیابان فکوری
رزرو آنلاین نوبت
اسلام آبادغرب - اسلام آباد غرب، خیابان فکوری، چهار راه بانک کشاورزی، طبقه دوم،جنب داروخانه دکتر افراسیابی
اولین نوبت خالی: سه‌شنبه 16 خرداد ساعت 15:30
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مهسا علی خواصی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مهسا علی خواصی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مهسا علی خواصی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مهسا علی خواصی چقدر است؟
هزینه ویزیت مهسا علی خواصی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مهسا علی خواصی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مهسا علی خواصی کجا است؟
دکتر مهسا علی خواصی 1 مطب در مطب خیابان فکوری دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مهسا علی خواصی را ببینید.
+
آیا دکتر مهسا علی خواصی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مهسا علی خواصی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مهسا علی خواصی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مهسا علی خواصی متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مهسا علی خواصی چه زمانی است؟
دکتر مهسا علی خواصی از روز سه‌شنبه 16 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مهسا علی خواصی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مهسا علی خواصی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر مهسا علی خواصی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مهسا علی خواصی 0 از 5 است.

درباره دکتر مهسا علی خواصیدکتر مهسا علی خواصی dr mahsa ali khavasi از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی اسلام آبادغرب هستند. مطب دکتر مهسا علی خواصی در اسلام آباد غرب، خیابان فکوری، چهار راه بانک کشاورزی، طبقه دوم،جنب داروخانه دکتر افراسیابی واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مهسا علی خواصی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09188831310 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مهسا علی خواصی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مهسا علی خواصی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مهسا علی خواصی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مهسا علی خواصی متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مهسا علی خواصی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.