دکتر ندا نوروزی

دکتر ندا نوروزی

تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)

کرمانشاه

کد نظام پزشکی

111898
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)

اطلاعات مطب خیابان دارایی(پارکینگ شهرداری)

آدرس:

کرمانشاه، پارکینگ شهرداری، ساختمان شفا، طبقه همکف

تلفن:08337289553

بیمه‌های طرف قرارداد

 • نیروهای مسلح
 • تامین اجتماعی
 • خدمات درمانی(سلامت)

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر ندا نوروزی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر ندا نوروزی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

رمضان
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

سلام، خانم دکتر نوروزي، بسیار صبور وبااخلاق و برای مریض وقت میزاره ،در قیاس با سایر پزشکان مغز و اعصابی که قبلا مراجعه نموده بودم ،واقعا شایسته تقدیر هستن ،

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر ندا نوروزی
نوبت مطب خیابان دارایی(پارکینگ شهرداری)
رزرو آنلاین نوبت
کرمانشاه - کرمانشاه، پارکینگ شهرداری، ساختمان شفا، طبقه همکف
اولین نوبت خالی: سه‌شنبه 16 خرداد ساعت 16:30
نوبت بگیرید
مشاوره تلفنی
15 دقیقه گفتگو80,000 تومان
اولین نوبت خالی: پنج‌شنبه 18 خرداد ساعت 09:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر ندا نوروزی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر ندا نوروزی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر ندا نوروزی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر ندا نوروزی چقدر است؟
هزینه ویزیت ندا نوروزی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر ندا نوروزی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر ندا نوروزی کجا است؟
دکتر ندا نوروزی 1 مطب در مطب خیابان دارایی(پارکینگ شهرداری) دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر ندا نوروزی را ببینید.
+
آیا دکتر ندا نوروزی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر ندا نوروزی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر ندا نوروزی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر ندا نوروزی متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر ندا نوروزی چه زمانی است؟
دکتر ندا نوروزی از روز سه‌شنبه 16 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر ندا نوروزی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر ندا نوروزی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر ندا نوروزی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر ندا نوروزی 5 از 5 است.

درباره دکتر ندا نوروزیدکتر ندا نوروزی dr neda nowrouzi از دکترهای متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) کرمانشاه هستند. مطب دکتر ندا نوروزی در کرمانشاه، پارکینگ شهرداری، ساختمان شفا، طبقه همکف واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر ندا نوروزی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 08337289553 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر ندا نوروزی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر ندا نوروزی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر ندا نوروزی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر ندا نوروزی متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله مغز و اعصاب (نورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر ندا نوروزی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.