عسل امیرفرهنگی

عسل امیرفرهنگی

کارشناس ارشد روانشناسی

مراغه

کد نظام پزشکی

33518

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران عسل امیرفرهنگی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از عسل امیرفرهنگی
نوبت مطب خیابان خواجه نصیر جنوبی
رزرو آنلاین نوبت
مراغه - مراغه- خیابان خواجه نصیر جنوبی- روبروی کوچه سبزیچیها- ساختمان بانک آینده- طبقه ۷- واحد۷
اولین نوبت خالی: سه‌شنبه 16 خرداد ساعت 17:00
نوبت بگیرید
مشاوره تلفنی
45 دقیقه گفتگو180,000 تومان
اولین نوبت خالی: پنج‌شنبه 18 خرداد ساعت 17:30
نوبت بگیرید
مشاوره متنی
راهنمای مشاورۀ متنی
امکان ارسال پیام متنی و صوتی
امکان ارسال فایل80,000 تومان
مشاوره بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت عسل امیرفرهنگی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر عسل امیرفرهنگی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد عسل امیرفرهنگی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت عسل امیرفرهنگی چقدر است؟
هزینه ویزیت عسل امیرفرهنگی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل عسل امیرفرهنگی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب عسل امیرفرهنگی کجا است؟
دکتر عسل امیرفرهنگی 1 مطب در مطب خیابان خواجه نصیر جنوبی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل عسل امیرفرهنگی را ببینید.
+
آیا عسل امیرفرهنگی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر عسل امیرفرهنگی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
عسل امیرفرهنگی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر عسل امیرفرهنگی متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب و مشاوره متنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد عسل امیرفرهنگی چه زمانی است؟
دکتر عسل امیرفرهنگی از روز سه‌شنبه 16 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل عسل امیرفرهنگی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از عسل امیرفرهنگی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به عسل امیرفرهنگی رای داده‌اند. میانگین امتیازی عسل امیرفرهنگی 0 از 5 است.

درباره عسل امیرفرهنگیدکتر عسل امیرفرهنگی asal amirfarhangi از دکترهای متخصص روانشناسی مراغه هستند. مطب عسل امیرفرهنگی در مراغه- خیابان خواجه نصیر جنوبی- روبروی کوچه سبزیچیها- ساختمان بانک آینده- طبقه ۷- واحد۷ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب عسل امیرفرهنگی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 04137234148 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام عسل امیرفرهنگی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی عسل امیرفرهنگی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط عسل امیرفرهنگی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از عسل امیرفرهنگی متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد عسل امیرفرهنگی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.