دکتر محمدعلی عنایت اللهی

دکتر محمدعلی عنایت اللهی

تخصص ارتوپدی

فلوشیپ جراحی زانو

تهران
%۱۰۰
پیشنهاد(از ۳ کاربر)

کد نظام پزشکی

۷۲۴۱۲

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص ارتوپدی
 • فلوشیپ جراحی زانو

اطلاعات مطب خیابان سعادت آباد

آدرس:

تهران، سعادت اباد، خیابان سرو غربی، خیابان بخشایش، کوچه 17، پلاک 54، واحد 102، مجتمع عرفان

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محمدعلی عنایت اللهی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمدعلی عنایت اللهی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۳ کاربر)

%۱۰۰
۳ کاربر از ۳ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۰ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۰ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۲ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۱ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان سعادت آباد
ملاحظات

مراجعین محترم بعد از ثبت نوبت حتما با مطب در تماس باشید.

دکتر محمدعلی عنایت اللهی
دکتر محمدعلی عنایت اللهی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمدعلی عنایت اللهی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمدعلی عنایت اللهی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمدعلی عنایت اللهی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمدعلی عنایت اللهی چقدر است؟
هزینه ویزیت محمدعلی عنایت اللهی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدعلی عنایت اللهی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمدعلی عنایت اللهی کجا است؟
دکتر محمدعلی عنایت اللهی 1 مطب در مطب خیابان سعادت آباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر محمدعلی عنایت اللهی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر محمدعلی عنایت اللهی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمدعلی عنایت اللهی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمدعلی عنایت اللهی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمدعلی عنایت اللهی متخصص ارتوپدی و جراحی زانو هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمدعلی عنایت اللهی چه زمانی است؟
دکتر محمدعلی عنایت اللهی از روز دوشنبه 4 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدعلی عنایت اللهی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمدعلی عنایت اللهی چقدر است؟
تا کنون 3 نفر به دکتر محمدعلی عنایت اللهی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمدعلی عنایت اللهی 5 از 5 است.

درباره دکتر محمدعلی عنایت اللهیدکتر محمدعلی عنایت اللهی dr mohammadali enayatollahi از دکترهای متخصص تخصص ارتوپدی تهران هستند. مطب دکتر محمدعلی عنایت اللهی در تهران، سعادت اباد، خیابان سرو غربی، خیابان بخشایش، کوچه 17، پلاک 54، واحد 102، مجتمع عرفان واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمدعلی عنایت اللهی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122365331 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمدعلی عنایت اللهی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمدعلی عنایت اللهی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمدعلی عنایت اللهی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمدعلی عنایت اللهی تخصص ارتوپدی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص ارتوپدی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمدعلی عنایت اللهی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.