مجید تاج پور

مجید تاج پور

تخصص ارتوپدی

مشهد

کد نظام پزشکی

۱۲۵۰۰۲

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص ارتوپدی

اطلاعات مطب خیابان عارف

آدرس:

مشهد، احمدآباد، عارف2 (پرستار1)، ساختمان پزشکان سروش، طبقه 2

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران مجید تاج پور بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان عارف
مجید تاج پور
مجید تاج پور

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت مجید تاج پور را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مجید تاج پور نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد مجید تاج پور در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت مجید تاج پور چقدر است؟
هزینه ویزیت مجید تاج پور با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل مجید تاج پور می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب مجید تاج پور کجا است؟
دکتر مجید تاج پور 1 مطب در مطب خیابان عارف دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب مجید تاج پور، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا مجید تاج پور امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مجید تاج پور در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
مجید تاج پور در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مجید تاج پور متخصص ارتوپدی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد مجید تاج پور چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر مجید تاج پور تمام شده است. با مراجعه به پروفایل مجید تاج پور در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از مجید تاج پور چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به مجید تاج پور رای داده‌اند. میانگین امتیازی مجید تاج پور 0 از 5 است.

درباره مجید تاج پورمجید تاج پور dr majid tajpour از دکترهای متخصص تخصص ارتوپدی مشهد هستند. مطب مجید تاج پور در مشهد، احمدآباد، عارف2 (پرستار1)، ساختمان پزشکان سروش، طبقه 2 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب مجید تاج پور می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05138494860 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام مجید تاج پور و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی مجید تاج پور هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط مجید تاج پور فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از مجید تاج پور تخصص ارتوپدی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص ارتوپدی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد مجید تاج پور مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.