%93
پیشنهاد(از 14 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • فوق تخصص بیماری های قلب کودکان
 • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات مطب خیابان جهاد

آدرس:

کرمان، خیابان جهاد، بین جهاد4و6، ساختمان پزشکان مادر

تلفن:03432471638

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • نیروهای مسلح

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر عالیه نیکدوست را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر عالیه نیکدوست بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 14 کاربر)

%93
13 کاربر از 14 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  10 نفر
 • 15-45 دقیقه
  2 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر

نظرات

محمد رضا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار با سواد، دقیق، خوش اخلاق و با حوصله

فاطمه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خیلی دکتر خوب و با حوصله و خوش برخورد و بی ریاییی بودن خدا خیرشون بده.

معصومه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

دکتر عالی بودند.

محمد
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بی نظیر عالی سلطان ادب و معرفت

ایرج
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

اطلاعات کافی نداشتند.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر عالیه نیکدوست
نوبت مطب خیابان جهاد
رزرو آنلاین نوبت
کرمان - کرمان، خیابان جهاد، بین جهاد4و6، ساختمان پزشکان مادر
اولین نوبت خالی: شنبه 20 خرداد ساعت 16:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر عالیه نیکدوست را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر عالیه نیکدوست نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر عالیه نیکدوست در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر عالیه نیکدوست چقدر است؟
هزینه ویزیت عالیه نیکدوست با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر عالیه نیکدوست می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر عالیه نیکدوست کجا است؟
دکتر عالیه نیکدوست 1 مطب در مطب خیابان جهاد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر عالیه نیکدوست را ببینید.
+
آیا دکتر عالیه نیکدوست امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر عالیه نیکدوست در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر عالیه نیکدوست در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر عالیه نیکدوست متخصص بیماری های قلب کودکان و کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر عالیه نیکدوست چه زمانی است؟
دکتر عالیه نیکدوست از روز شنبه 20 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر عالیه نیکدوست در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر عالیه نیکدوست چقدر است؟
تا کنون 14 نفر به دکتر عالیه نیکدوست رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر عالیه نیکدوست 5 از 5 است.

درباره دکتر عالیه نیکدوستدکتر عالیه نیکدوست dr alieh nik doost از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان کرمان هستند. مطب دکتر عالیه نیکدوست در کرمان، خیابان جهاد، بین جهاد4و6، ساختمان پزشکان مادر واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر عالیه نیکدوست می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03432471638 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر عالیه نیکدوست و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر عالیه نیکدوست هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر عالیه نیکدوست فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر عالیه نیکدوست متخصص کودکان و نوزادان و فوق تخصص بیماری های قلب کودکان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر عالیه نیکدوست مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.