دکتر محمدعلی دهقان

دکتر محمدعلی دهقان

تخصص جراحی عمومی

یزد

کد نظام پزشکی

38931
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی عمومی

اطلاعات مطب خیابان کاشانی

آدرس:

یزد، خیابان کاشانی، روبه روی بیمارستان مرتاض، ساختمان آبادیس، طبقه ۱، واحد ۱۰۳

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محمدعلی دهقان را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمدعلی دهقان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

عباس
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

خیلی عالی ده سال پیش کیسه صفرا پیش ایشون عمل کردم.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر محمدعلی دهقان
نوبت مطب خیابان کاشانی
رزرو آنلاین نوبت
یزد - یزد، خیابان کاشانی، روبه روی بیمارستان مرتاض، ساختمان آبادیس، طبقه ۱، واحد ۱۰۳
اولین نوبت خالی: یکشنبه 11 تیر ساعت 20:40
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمدعلی دهقان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمدعلی دهقان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمدعلی دهقان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمدعلی دهقان چقدر است؟
هزینه ویزیت محمدعلی دهقان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدعلی دهقان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمدعلی دهقان کجا است؟
دکتر محمدعلی دهقان 1 مطب در مطب خیابان کاشانی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محمدعلی دهقان را ببینید.
+
آیا دکتر محمدعلی دهقان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمدعلی دهقان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمدعلی دهقان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمدعلی دهقان متخصص جراحی عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمدعلی دهقان چه زمانی است؟
دکتر محمدعلی دهقان از روز یکشنبه 11 تیر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدعلی دهقان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمدعلی دهقان چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر محمدعلی دهقان رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمدعلی دهقان 5 از 5 است.

درباره دکتر محمدعلی دهقاندکتر محمدعلی دهقان dr mohammad ali dehghan از دکترهای متخصص جراحی عمومی یزد هستند. مطب دکتر محمدعلی دهقان در یزد، خیابان کاشانی، روبه روی بیمارستان مرتاض، ساختمان آبادیس، طبقه ۱، واحد ۱۰۳ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمدعلی دهقان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03531735195-03538279023 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمدعلی دهقان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمدعلی دهقان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمدعلی دهقان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمدعلی دهقان متخصص جراحی عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمدعلی دهقان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.