دکتر محمدسعید اسدی

دکتر محمدسعید اسدی

پزشک عمومی

پوست، مو و زیبایی
شیراز

کد نظام پزشکی

171738
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • پزشک عمومی

اطلاعات مطب فرهنگ شهر

آدرس:

شیراز، فرهنگشهر، قبل از خیابان کسایی(کوچه36)، ساختمان طبیعت، بلوکA، طبقه3، واحد49

تلفن:07136329238

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محمدسعید اسدی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمدسعید اسدی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

نسترن
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

من پیششون بوتاکس پیشانی انجام دادم خیلی راضی بودم خیلی توضیحات کامل و شفاف درباره مراحل درمان میدهند.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر محمدسعید اسدی
نوبت مطب فرهنگ شهر
رزرو آنلاین نوبت
شیراز - شیراز، فرهنگشهر، قبل از خیابان کسایی(کوچه36)، ساختمان طبیعت، بلوکA، طبقه3، واحد49
اولین نوبت خالی: سه‌شنبه 16 خرداد ساعت 17:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمدسعید اسدی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمدسعید اسدی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمدسعید اسدی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمدسعید اسدی چقدر است؟
هزینه ویزیت محمدسعید اسدی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدسعید اسدی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمدسعید اسدی کجا است؟
دکتر محمدسعید اسدی 1 مطب در مطب فرهنگ شهر دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محمدسعید اسدی را ببینید.
+
آیا دکتر محمدسعید اسدی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمدسعید اسدی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمدسعید اسدی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمدسعید اسدی متخصص عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمدسعید اسدی چه زمانی است؟
دکتر محمدسعید اسدی از روز سه‌شنبه 16 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدسعید اسدی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمدسعید اسدی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر محمدسعید اسدی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمدسعید اسدی 5 از 5 است.

درباره دکتر محمدسعید اسدیدکتر محمدسعید اسدی dr mohammad saeed asadi از دکترهای متخصص عمومی شیراز هستند. مطب دکتر محمدسعید اسدی در شیراز، فرهنگشهر، قبل از خیابان کسایی(کوچه36)، ساختمان طبیعت، بلوکA، طبقه3، واحد49 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمدسعید اسدی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136329238 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمدسعید اسدی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمدسعید اسدی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمدسعید اسدی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمدسعید اسدی متخصص عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمدسعید اسدی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.