دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر مائده احمدی دستجردی

دکتر مائده احمدی دستجردی

تخصص زنان، زایمان و نازایی

فلوشیپ نازایی و آی وی اف

تهران

کد نظام پزشکی

128851
%0
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی
 • فلوشیپ نازایی و آی وی اف

اطلاعات مطب خیابان شریعتی

آدرس:

تهران، خیابان شریعتی، روبروی مترو شریعتی، کوچه بهشت یکم، پلاک 44، طبقه 5، واحد 13

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مائده احمدی دستجردی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مائده احمدی دستجردی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%0
0 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر مائده احمدی دستجردی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان شریعتی
تهران - تهران، خیابان شریعتی، روبروی مترو شریعتی، کوچه بهشت یکم، پلاک 44، طبقه 5، واحد 13


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مائده احمدی دستجردی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مائده احمدی دستجردی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مائده احمدی دستجردی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مائده احمدی دستجردی چقدر است؟
هزینه ویزیت مائده احمدی دستجردی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مائده احمدی دستجردی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مائده احمدی دستجردی کجا است؟
دکتر مائده احمدی دستجردی 1 مطب در مطب خیابان شریعتی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مائده احمدی دستجردی را ببینید.
+
آیا دکتر مائده احمدی دستجردی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مائده احمدی دستجردی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مائده احمدی دستجردی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مائده احمدی دستجردی متخصص زنان، زایمان و نازایی و نازایی و آی وی اف هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مائده احمدی دستجردی چه زمانی است؟
دکتر مائده احمدی دستجردی از روز دوشنبه 14 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مائده احمدی دستجردی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مائده احمدی دستجردی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر مائده احمدی دستجردی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مائده احمدی دستجردی 0 از 5 است.
درباره دکتر مائده احمدی دستجردی


دکتر مائده احمدی دستجردی dr maedeh ahmadi dastjerdi از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی تهران هستند. مطب دکتر مائده احمدی دستجردی در تهران، خیابان شریعتی، روبروی مترو شریعتی، کوچه بهشت یکم، پلاک 44، طبقه 5، واحد 13 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مائده احمدی دستجردی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122879840 ، 02122879850 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مائده احمدی دستجردی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مائده احمدی دستجردی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مائده احمدی دستجردی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مائده احمدی دستجردی متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مائده احمدی دستجردی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.