دکتر فرزانه مرتضوی فر

دکتر فرزانه مرتضوی فر

پزشک دندانپزشک

شیراز

کد نظام پزشکی

141813
%100
پیشنهاد(از 7 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • پزشک دندانپزشک

اطلاعات مطب بلوار ارم

آدرس:

شیراز، بلوار ارم، نبش خیابان سروناز، مرکز زیبایی و دندانپزشکی آرت

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر فرزانه مرتضوی فر را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فرزانه مرتضوی فر بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 7 کاربر)

%100
7 کاربر از 7 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  7 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

فرشاد
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالی از هر نظر کلینیک بسیار زیبا و محیطی دلنشین با بهترین لوکیشن...

معصومه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

فوقالعاده انرژي مثبت دارن و با تكنيك بي حسي بدون دردشون من يك درمان ايده ال و عالي داشتم

مریم
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

واقعأ ممنونم بابت این همه ظرافت. بسیار عالی با صبر و حوصله و‌ از همه مهمتر با اخلاق👌🏼

اسما
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار با حوصله و دقیق هستن ،تجربه کاری و علمی خیلی خوب بسیار خوشرو

علیرضا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

مجموعه لوکس و بی نظیر خانم دکتر مرتضوی فر رو بسیار پیشنهاد میدم.بنده و همسرم چندین سال هست که تمام خدمات زیبایی و درمانی رو زیر نظر خانم دکتر انجام میدیم.من ایشون رو به همه خانواده و دوستانم هم معرفی کردم.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر فرزانه مرتضوی فرسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فرزانه مرتضوی فر را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فرزانه مرتضوی فر نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فرزانه مرتضوی فر در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فرزانه مرتضوی فر چقدر است؟
هزینه ویزیت فرزانه مرتضوی فر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فرزانه مرتضوی فر می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فرزانه مرتضوی فر کجا است؟
دکتر فرزانه مرتضوی فر 1 مطب در مطب بلوار ارم دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر فرزانه مرتضوی فر را ببینید.
+
آیا دکتر فرزانه مرتضوی فر امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فرزانه مرتضوی فر در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فرزانه مرتضوی فر در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فرزانه مرتضوی فر متخصص دندانپزشک هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فرزانه مرتضوی فر چه زمانی است؟
دکتر فرزانه مرتضوی فر از روز چهارشنبه 19 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر فرزانه مرتضوی فر در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فرزانه مرتضوی فر چقدر است؟
تا کنون 7 نفر به دکتر فرزانه مرتضوی فر رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فرزانه مرتضوی فر 5 از 5 است.

درباره دکتر فرزانه مرتضوی فردکتر فرزانه مرتضوی فر dr farzaneh mortazavi far از دکترهای متخصص دندانپزشک شیراز هستند. مطب دکتر فرزانه مرتضوی فر در شیراز، بلوار ارم، نبش خیابان سروناز، مرکز زیبایی و دندانپزشکی آرت واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فرزانه مرتضوی فر می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132283326,09174075054 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فرزانه مرتضوی فر و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فرزانه مرتضوی فر هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فرزانه مرتضوی فر فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فرزانه مرتضوی فر متخصص دندانپزشک نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله دندانپزشک در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فرزانه مرتضوی فر مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.