دکتر ایرج شمس

دکتر ایرج شمس

تخصص قلب و عروق

اصفهان

کد نظام پزشکی

54688
%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

درباره‌پزشک

خدمات زیر توسط دکتر پذیرفته می شود:

اکوکاردیوگرافی ، نوار قلب ، تست ورزش ، آنژیوگرافی ، هولتر فشار ، هولتر نوار

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص قلب و عروق

اطلاعات مطب خیابان شمس آبادی

آدرس:

اصفهان ، خیابان شمس آبادی ، چهارراه قصر ، ساختمان قصرنور ، واحد104

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • کارمندان دولت

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر ایرج شمس را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر ایرج شمس بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

امین
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

برخوردشون عالی بود

عزیز
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

با سواد و خوش برخورد و حوصله دار

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر ایرج شمسسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر ایرج شمس را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر ایرج شمس نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر ایرج شمس در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر ایرج شمس چقدر است؟
هزینه ویزیت ایرج شمس با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر ایرج شمس می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر ایرج شمس کجا است؟
دکتر ایرج شمس 1 مطب در مطب خیابان شمس آبادی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر ایرج شمس را ببینید.
+
آیا دکتر ایرج شمس امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر ایرج شمس در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر ایرج شمس در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر ایرج شمس متخصص قلب و عروق هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر ایرج شمس چه زمانی است؟
دکتر ایرج شمس از روز دوشنبه 10 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر ایرج شمس در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر ایرج شمس چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر ایرج شمس رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر ایرج شمس 5 از 5 است.

درباره دکتر ایرج شمسدکتر ایرج شمس dr iraj shams از دکترهای متخصص قلب و عروق اصفهان هستند. مطب دکتر ایرج شمس در اصفهان ، خیابان شمس آبادی ، چهارراه قصر ، ساختمان قصرنور ، واحد104 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر ایرج شمس می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03132209693 , 09338233770 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر ایرج شمس و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر ایرج شمس هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر ایرج شمس فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر ایرج شمس متخصص قلب و عروق نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله قلب و عروق در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر ایرج شمس مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.