دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید

درباره‌پزشک

اکوی جنین در مطب انجام میشود.

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص کودکان و نوزادان
  • فوق تخصص بیماری های قلب کودکان

اطلاعات مطب خیابان وحید

آدرس:

اصفهان، خیابان وحید، نبش خیابان باغ دریاچه، مجتمع پزشکی وحید، طبقه 1

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر حبیب اله یداللهی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر حبیب اله یداللهی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان وحید
اصفهان - اصفهان، خیابان وحید، نبش خیابان باغ دریاچه، مجتمع پزشکی وحید، طبقه 1


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر حبیب اله یداللهی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر حبیب اله یداللهی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر حبیب اله یداللهی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر حبیب اله یداللهی چقدر است؟
هزینه ویزیت حبیب اله یداللهی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر حبیب اله یداللهی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر حبیب اله یداللهی کجا است؟
دکتر حبیب اله یداللهی 1 مطب در مطب خیابان وحید دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر حبیب اله یداللهی را ببینید.
+
آیا دکتر حبیب اله یداللهی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر حبیب اله یداللهی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر حبیب اله یداللهی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر حبیب اله یداللهی متخصص کودکان و نوزادان و بیماری های قلب کودکان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر حبیب اله یداللهی چه زمانی است؟
دکتر حبیب اله یداللهی از روز دوشنبه 14 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر حبیب اله یداللهی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر حبیب اله یداللهی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر حبیب اله یداللهی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر حبیب اله یداللهی 0 از 5 است.
درباره دکتر حبیب اله یداللهی


دکتر حبیب اله یداللهی dr habibollah yadollahi از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان اصفهان هستند. مطب دکتر حبیب اله یداللهی در اصفهان، خیابان وحید، نبش خیابان باغ دریاچه، مجتمع پزشکی وحید، طبقه 1 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر حبیب اله یداللهی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03131317228 , 09125485165 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر حبیب اله یداللهی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر حبیب اله یداللهی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر حبیب اله یداللهی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر حبیب اله یداللهی متخصص کودکان و نوزادان و فوق تخصص بیماری های قلب کودکان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر حبیب اله یداللهی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.