دکتر فرحناز سادات احمدی

دکتر فرحناز سادات احمدی

کد نظام پزشکی: 69769

نوبت‌دهی اینترنتی مطب دکتر فرحناز سادات احمدی

مطب خیابان ولیعصر
آدرس: گرگان - گرگان، خیابان ولیعصر، بین عدالت 2 و 4، مجتمع پزشکی پونا، طبقه سوم
اولین نوبت آزاد:شنبه 6 مرداد | 14:20

مشاوره پزشکی آنلاین دکتر فرحناز سادات احمدی

مشاوره متنی
امکان ارسال پیام متنی و صوتی
امکان ارسال فایل
250,000 تومان

نظرات درباره دکتر فرحناز سادات احمدی

سوالات متداول راجع به دکتر فرحناز سادات احمدی

چطور می‌توانم نوبت دکتر فرحناز سادات احمدی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فرحناز سادات احمدی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فرحناز سادات احمدی در دکترتو فراهم است.
هزینه ویزیت دکتر فرحناز سادات احمدی چقدر است؟
هزینه ویزیت فرحناز سادات احمدی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فرحناز سادات احمدی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
آدرس مطب دکتر فرحناز سادات احمدی کجا است؟
دکتر فرحناز سادات احمدی 1 مطب در مطب خیابان ولیعصر دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر فرحناز سادات احمدی را ببینید.
آیا دکتر فرحناز سادات احمدی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فرحناز سادات احمدی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
دکتر فرحناز سادات احمدی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فرحناز سادات احمدی متخصص زنان، زایمان و نازایی و نازایی و آی وی اف هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره متنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فرحناز سادات احمدی چه زمانی است؟
دکتر فرحناز سادات احمدی از روز شنبه 6 مرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر فرحناز سادات احمدی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فرحناز سادات احمدی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر فرحناز سادات احمدی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فرحناز سادات احمدی 0 از 5 است.

راهنمای نوبت‌گیری از دکتر فرحناز سادات احمدیدکتر فرحناز سادات احمدی dr farahnaz sadat ahmadi از دکترهای متخصص نازایی و آی وی اف گرگان هستند. مطب دکتر فرحناز سادات احمدی در گرگان، خیابان ولیعصر، بین عدالت 2 و 4، مجتمع پزشکی پونا، طبقه سوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فرحناز سادات احمدی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09352714992 , 01732229730 , 01732229830 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فرحناز سادات احمدی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فرحناز سادات احمدی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فرحناز سادات احمدی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فرحناز سادات احمدی متخصص نازایی و آی وی اف نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله نازایی و آی وی اف در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فرحناز سادات احمدی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.