دکتر روزبه شمس امیری

دکتر روزبه شمس امیری

تخصص جراحی مغز و اعصاب

گرگان

کد نظام پزشکی

106752
%100
پیشنهاد(از 6 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی مغز و اعصاب

اطلاعات مطب خیابان ولیعصر

آدرس:

گرگان، خیابان ولیعصر، بین عدالت 2 و 4، ساختمان پزشکان پونا، طبقه ششم

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر روزبه شمس امیری را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر روزبه شمس امیری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 6 کاربر)

%100
6 کاربر از 6 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  2 نفر
 • 45-90 دقیقه
  2 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

بهاره
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بهترین پزشک واقعا، پنجه طلا معروف میگفتند؛ پدر من رو از مرگ نجات دادن خونریزی مغزی،آنوریسم مغزی تا عمر داریم دعاگوشون هستیم🙏🏻

سمیرا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

کارشون عالیه.

محمد
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

تمام پزشکان بیماری من رو دیسک و سیاتیک تشخیص داده بودن، ولی ایشون همون جلسه ی اول گفتند که من مبتلا به سرطان مغز استخوان هستم و همین تشخیص درست و زود هنگام من رو از مرگ حتمی نجات داد، در استان گلستان بهتر از ایشان نیست و در کشور قطعا جزء بهترین ها هستن👌

دلوین
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

جناب دکتر بسیار عالی و فوق العاده هستن چه در کار وحرفه ی خودشون و چه از نظر اخلاق و رفتار. تشخیص و درمانشون حرف نداره.ما خیلی ازشون راضی هستیم.امیدوارم در تمام مراحل زندگیشون بدرخشن و تندرست باشند.

امیرحسین
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

پیشنهاد می شود. 👌

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر روزبه شمس امیری
نوبت مطب خیابان ولیعصر
رزرو آنلاین نوبت
گرگان - گرگان، خیابان ولیعصر، بین عدالت 2 و 4، ساختمان پزشکان پونا، طبقه ششم

در حال حاضر نوبتی برای پزشک تعریف نشده.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر روزبه شمس امیری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر روزبه شمس امیری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر روزبه شمس امیری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر روزبه شمس امیری چقدر است؟
هزینه ویزیت روزبه شمس امیری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر روزبه شمس امیری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر روزبه شمس امیری کجا است؟
دکتر روزبه شمس امیری 1 مطب در مطب خیابان ولیعصر دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر روزبه شمس امیری را ببینید.
+
آیا دکتر روزبه شمس امیری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر روزبه شمس امیری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر روزبه شمس امیری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر روزبه شمس امیری متخصص جراحی مغز و اعصاب هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر روزبه شمس امیری چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر روزبه شمس امیری تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر روزبه شمس امیری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر روزبه شمس امیری چقدر است؟
تا کنون 6 نفر به دکتر روزبه شمس امیری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر روزبه شمس امیری 5 از 5 است.

درباره دکتر روزبه شمس امیریدکتر روزبه شمس امیری dr roozbeh shams amiri از دکترهای متخصص جراحی مغز و اعصاب گرگان هستند. مطب دکتر روزبه شمس امیری در گرگان، خیابان ولیعصر، بین عدالت 2 و 4، ساختمان پزشکان پونا، طبقه ششم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر روزبه شمس امیری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 01732238903-01732239460 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر روزبه شمس امیری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر روزبه شمس امیری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر روزبه شمس امیری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر روزبه شمس امیری متخصص جراحی مغز و اعصاب نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی مغز و اعصاب در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر روزبه شمس امیری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.