%75
پیشنهاد(از 12 کاربر)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر ملیحه آزاده راه را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر ملیحه آزاده راه بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 12 کاربر)

%75
9 کاربر از 12 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  2 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  10 نفر

نظرات

زینب
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

راضی نبودم.

زینب
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

نتیجه نکرفتم

نفیسه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

بسیار بسیار شلوغ به علت اینکه در استان گلستان اولین نفری هستند که این تخصص رو دارند. پیشنهاد می شوند.

نگار
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

عدم رضایت از برخورد پزشک. معاینه خودشون انجام نمیدن کارشناس ارشد مامایی انجام میدن.

طیبه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

برخورد خیلی خوبی داشتن

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر ملیحه آزاده راه
نوبت مطب خیابان ولیعصر
رزرو آنلاین نوبت
گرگان - گرگان، خیابان ولیعصر، بین عدالت 2 و 4، ساختمان پزشکان پونا، طبقه ششم

در حال حاضر نوبتی برای پزشک تعریف نشده.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر ملیحه آزاده راه را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر ملیحه آزاده راه نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر ملیحه آزاده راه در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر ملیحه آزاده راه چقدر است؟
هزینه ویزیت ملیحه آزاده راه با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر ملیحه آزاده راه می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر ملیحه آزاده راه کجا است؟
دکتر ملیحه آزاده راه 1 مطب در مطب خیابان ولیعصر دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر ملیحه آزاده راه را ببینید.
+
آیا دکتر ملیحه آزاده راه امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر ملیحه آزاده راه در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر ملیحه آزاده راه در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر ملیحه آزاده راه متخصص زنان، زایمان و نازایی و آنکولوژی و سرطان زنان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر ملیحه آزاده راه چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر ملیحه آزاده راه تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر ملیحه آزاده راه در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر ملیحه آزاده راه چقدر است؟
تا کنون 12 نفر به دکتر ملیحه آزاده راه رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر ملیحه آزاده راه 4 از 5 است.

درباره دکتر ملیحه آزاده راهدکتر ملیحه آزاده راه dr malihe azadeh rah از دکترهای متخصص آنکولوژی و سرطان زنان گرگان هستند. مطب دکتر ملیحه آزاده راه در گرگان، خیابان ولیعصر، بین عدالت 2 و 4، ساختمان پزشکان پونا، طبقه ششم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر ملیحه آزاده راه می‌توانید از شماره تماس‌(های) 01732253127-01732253128 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر ملیحه آزاده راه و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر ملیحه آزاده راه هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر ملیحه آزاده راه فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر ملیحه آزاده راه متخصص آنکولوژی و سرطان زنان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله آنکولوژی و سرطان زنان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر ملیحه آزاده راه مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.