دکتر حمیدرضا شکوری

دکتر حمیدرضا شکوری

تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

گرگان

کد نظام پزشکی

78721

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

اطلاعات مطب خیابان ولیعصر

آدرس:

گرگان، خیابان ولیعصر، عدالت11، روبه روی کلینیک موسوی، مجتمع آزادمرد، طبقه اول

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر حمیدرضا شکوری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر حمیدرضا شکوری
نوبت مطب خیابان ولیعصر
رزرو آنلاین نوبت
گرگان - گرگان، خیابان ولیعصر، عدالت11، روبه روی کلینیک موسوی، مجتمع آزادمرد، طبقه اول

در حال حاضر نوبتی برای پزشک تعریف نشده.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر حمیدرضا شکوری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر حمیدرضا شکوری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر حمیدرضا شکوری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر حمیدرضا شکوری چقدر است؟
هزینه ویزیت حمیدرضا شکوری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر حمیدرضا شکوری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر حمیدرضا شکوری کجا است؟
دکتر حمیدرضا شکوری 1 مطب در مطب خیابان ولیعصر دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر حمیدرضا شکوری را ببینید.
+
آیا دکتر حمیدرضا شکوری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر حمیدرضا شکوری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر حمیدرضا شکوری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر حمیدرضا شکوری متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر حمیدرضا شکوری چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر حمیدرضا شکوری تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر حمیدرضا شکوری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر حمیدرضا شکوری چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر حمیدرضا شکوری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر حمیدرضا شکوری 0 از 5 است.

درباره دکتر حمیدرضا شکوریدکتر حمیدرضا شکوری dr hamidreza shakoori از دکترهای متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) گرگان هستند. مطب دکتر حمیدرضا شکوری در گرگان، خیابان ولیعصر، عدالت11، روبه روی کلینیک موسوی، مجتمع آزادمرد، طبقه اول واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر حمیدرضا شکوری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 01732333050 , 09384079511 , 01732333051 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر حمیدرضا شکوری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر حمیدرضا شکوری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر حمیدرضا شکوری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر حمیدرضا شکوری متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله اعصاب و روان (روانپزشکی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر حمیدرضا شکوری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.