اسماعیل قربانی

اسماعیل قربانی

کارشناس ارشد روانشناسی

کرج

کد نظام پزشکی

35598
%0
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به اسماعیل قربانی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران اسماعیل قربانی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%0
0 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

انتخاب نوع نوبت گیری از اسماعیل قربانی
نوبت مطب هفت تیر
رزرو آنلاین نوبت
کرج - کرج، چهارراه هفت تیر، مرکز تجاری اداری کیش، طبقه سوم شمالی، واحد ۴۰۴، مرکز مشاوره نگاه نو
اولین نوبت خالی: چهارشنبه 17 خرداد ساعت 10:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت اسماعیل قربانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر اسماعیل قربانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد اسماعیل قربانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت اسماعیل قربانی چقدر است؟
هزینه ویزیت اسماعیل قربانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل اسماعیل قربانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب اسماعیل قربانی کجا است؟
دکتر اسماعیل قربانی 1 مطب در مطب هفت تیر دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل اسماعیل قربانی را ببینید.
+
آیا اسماعیل قربانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر اسماعیل قربانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
اسماعیل قربانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر اسماعیل قربانی متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد اسماعیل قربانی چه زمانی است؟
دکتر اسماعیل قربانی از روز چهارشنبه 17 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل اسماعیل قربانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از اسماعیل قربانی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به اسماعیل قربانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی اسماعیل قربانی 0 از 5 است.

درباره اسماعیل قربانیدکتر اسماعیل قربانی esmaeil ghorbani از دکترهای متخصص روانشناسی کرج هستند. مطب اسماعیل قربانی در کرج، چهارراه هفت تیر، مرکز تجاری اداری کیش، طبقه سوم شمالی، واحد ۴۰۴، مرکز مشاوره نگاه نو واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب اسماعیل قربانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02632222042 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام اسماعیل قربانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی اسماعیل قربانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط اسماعیل قربانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از اسماعیل قربانی متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد اسماعیل قربانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.