دکتر سید مجید عاطفی

دکتر سید مجید عاطفی

پزشک عمومی

مشهد

کد نظام پزشکی

77766

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سید مجید عاطفی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر سید مجید عاطفی
نوبت مطب تقاطع صیاد و فکوری
رزرو آنلاین نوبت
مشهد - مشهد، تقاطع صیاد شیرازی و فکوری میدان خیام، پلاک 398
اولین نوبت خالی: شنبه 13 خرداد ساعت 10:30
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سید مجید عاطفی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سید مجید عاطفی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سید مجید عاطفی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سید مجید عاطفی چقدر است؟
هزینه ویزیت سید مجید عاطفی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید مجید عاطفی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سید مجید عاطفی کجا است؟
دکتر سید مجید عاطفی 1 مطب در مطب تقاطع صیاد و فکوری دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سید مجید عاطفی را ببینید.
+
آیا دکتر سید مجید عاطفی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سید مجید عاطفی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سید مجید عاطفی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سید مجید عاطفی متخصص عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سید مجید عاطفی چه زمانی است؟
دکتر سید مجید عاطفی از روز شنبه 13 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سید مجید عاطفی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سید مجید عاطفی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر سید مجید عاطفی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سید مجید عاطفی 0 از 5 است.

درباره دکتر سید مجید عاطفیدکتر سید مجید عاطفی dr seyyed majid atefi از دکترهای متخصص عمومی مشهد هستند. مطب دکتر سید مجید عاطفی در مشهد، تقاطع صیاد شیرازی و فکوری میدان خیام، پلاک 398 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سید مجید عاطفی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05138795399-05138686462 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سید مجید عاطفی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سید مجید عاطفی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سید مجید عاطفی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سید مجید عاطفی متخصص عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سید مجید عاطفی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.