%85
پیشنهاد(از 51 کاربر)

درباره‌پزشک

سابقه بیش از 3000 جراحی لیزری پروستات

سابقه درمان بیش از 2000 بیمار مبتلا به سنگ کلیه

سابقه جراحی سنگ کلیه از طریق PCLMNL

سابقه بیش از 17 سال طبابت

سابقه درمان بیش از 200 بیمار مبتلا به سرطان پروستات

پیج آپارات: dramirhosseinbashash 

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی)

اطلاعات مطب خیابان احمدآباد

آدرس:

مشهد، خیابان احمدآباد، خیابان پرستار ، پرستار 3، رو به روی پارکینگ پرستار، ساختمان پزشکان ماهان، طبقه 2

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر امیرحسین بشاش را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر امیرحسین بشاش بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 51 کاربر)

%85
43 کاربر از 51 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  30 نفر
 • 15-45 دقیقه
  13 نفر
 • 45-90 دقیقه
  7 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر

نظرات

کاربر دکترتو
نوبت گرفته از دکترتو
5.0
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

علت مراجعه: کرایو

محمد
5.0
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر امیرحسین بشاش یکی از بهترین جراح های کلیه و مجاری ادراری در مشهد هستن من پیششون جراحی کلیه انجام دادم و از عملشون بسیار راضیم

کاربر دکترتو
4.8
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

سلام برای واریکوسل مراجعه کردم ..روز بعدش عمل کردم

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر امیرحسین بشاش
نوبت مطب خیابان احمدآباد
رزرو آنلاین نوبت
مشهد - ، خیابان احمدآباد، خیابان پرستار ، پرستار 3، رو به روی پارکینگ پرستار، ساختمان پزشکان ماهان، طبقه 2
اولین نوبت خالی: شنبه 5 خرداد ساعت 16:30
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر امیرحسین بشاش را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر امیرحسین بشاش نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر امیرحسین بشاش در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر امیرحسین بشاش چقدر است؟
هزینه ویزیت امیرحسین بشاش با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر امیرحسین بشاش می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر امیرحسین بشاش کجا است؟
دکتر امیرحسین بشاش 1 مطب در مطب خیابان احمدآباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر امیرحسین بشاش را ببینید.
+
آیا دکتر امیرحسین بشاش امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر امیرحسین بشاش در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر امیرحسین بشاش در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر امیرحسین بشاش متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر امیرحسین بشاش چه زمانی است؟
دکتر امیرحسین بشاش از روز شنبه 5 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر امیرحسین بشاش در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر امیرحسین بشاش چقدر است؟
تا کنون 51 نفر به دکتر امیرحسین بشاش رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر امیرحسین بشاش 5 از 5 است.

درباره دکتر امیرحسین بشاشدکتر امیرحسین بشاش dr amir hosein bashash از دکترهای متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) مشهد هستند. مطب دکتر امیرحسین بشاش در مشهد، خیابان احمدآباد، خیابان پرستار ، پرستار 3، رو به روی پارکینگ پرستار، ساختمان پزشکان ماهان، طبقه 2 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر امیرحسین بشاش می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09154001045 , 09154904326 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر امیرحسین بشاش و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر امیرحسین بشاش هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر امیرحسین بشاش فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر امیرحسین بشاش متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر امیرحسین بشاش مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.