دکتر عباس دقاق زاده

دکتر عباس دقاق زاده

تخصص طب فیزیکی و توانبخشی

تهران

کد نظام پزشکی

115175

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص طب فیزیکی و توانبخشی

اطلاعات مطب زعفرانیه

آدرس:

تهران، زعفرانیه، خیابان آصف، طبقه فوقانی بانک گردشگری

تلفن:09374715665

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر عباس دقاق زاده بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر عباس دقاق زادهسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر عباس دقاق زاده را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر عباس دقاق زاده نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر عباس دقاق زاده در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر عباس دقاق زاده چقدر است؟
هزینه ویزیت عباس دقاق زاده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر عباس دقاق زاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر عباس دقاق زاده کجا است؟
دکتر عباس دقاق زاده 1 مطب در مطب زعفرانیه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر عباس دقاق زاده را ببینید.
+
آیا دکتر عباس دقاق زاده امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر عباس دقاق زاده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر عباس دقاق زاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر عباس دقاق زاده متخصص طب فیزیکی و توانبخشی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر عباس دقاق زاده چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر عباس دقاق زاده تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر عباس دقاق زاده در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر عباس دقاق زاده چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر عباس دقاق زاده رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر عباس دقاق زاده 0 از 5 است.

درباره دکتر عباس دقاق زادهدکتر عباس دقاق زاده dr abbas daghagh zadeh از دکترهای متخصص طب فیزیکی و توانبخشی تهران هستند. مطب دکتر عباس دقاق زاده در تهران، زعفرانیه، خیابان آصف، طبقه فوقانی بانک گردشگری واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر عباس دقاق زاده می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09374715665 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر عباس دقاق زاده و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر عباس دقاق زاده هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر عباس دقاق زاده فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر عباس دقاق زاده متخصص طب فیزیکی و توانبخشی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله طب فیزیکی و توانبخشی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر عباس دقاق زاده مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.